מה כוללת האחריות שלנו לשנתיים?

למדרגון הכיסא מצורפת אחריות של שנתיים של תחזוקה ושל שירות תיקונים יעיל שיבטיח את הסיוע שלנו במקרה שקורה דבר מה.

המשיכו קריאה

האחריות שלנו לשנתיים

הקשרים עימך לא מסתיים עם הרכישה של מדרגון הכיסא. אנחנו עומדים לשירותך בשעת הצורך ואפשר לסמוך על כך שנוודא שתחושת הבטיחות מלווה אותך בביתך.

תחזוקה חינם

עבודות התחזוקה במדרגון הכיסא פשוטות, ובכל זאת, אנחנו מעניקים שני ביקורי תחזוקה במהלך תקופת האחריות. אפשר לתאם אותם במועד המתאים לך.

טיפול מהיר

אם ישנה תקלה במדרגון הכיסא, האחריות שלנו כולל שירות תיקונים שמבטיח קבלת הסיוע הנחוץ

החלפת חלקים

החלקים והרכיבים מיוצרים עם עמידות לדורות, אבל אם הם זקוקים להחלפה בשל בלאי רגיל, נוכל לעשות זאת עבורך.

טרום מכירה

תמיכה ומידע טרום מכירה בכל מקום במדינה

המפיצה האמינה שלנו, אלקטרה תעמל, תשמח לשלוח את נציגיה לביקור בית לצורך מתן תשובה לכל השאלות שלך. ביקורי בית הם תמיד פטורים מתשלום ומהתחייבות, כלומר, אנחנו מניחים לך לשקול את האפשרויות. עם קבלת ההחלטה, הצוות של המפיצה שלנו ישמח לעזור בכל מה שיוכלו.

לאחר מכירה

שירות מוסמך לאחר מכירה

אנשי המפיצה שלנו, אלקטרה תעמל, ישמרו עימך על קשר לאחר התקנת מדרגון הכיסא ויעשו זאת בדרך שתתאים לך - טלפונית או בביתך. צוות הטכנאים מוכן וממתין לסייע לך.

מוצרים בטיחותיים

מוצרים בטיחותיים באיכות גבוהה

המוצרים של Stannah מיוצרים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ושל איכות. אנחנו מוודאים שכל המוצרים שלנו מאושרים - החומרים שנמצאים בשימוש, עמידות ובטיחות של כל מדרגון כיסא נבדקת ומאושרת בידי צדדים שלישיים. אנחנו עובדים רק עם ספקים שפועלים בהתאם למדיניות של איכות ושל בטיחות זהה לזו של Stannah כדי לוודא יעילות, איכות ובטיחות מרביות בכל מדרגוני הכיסא שלנו. אנחנו כה בטוחים באיכות של מדרגוני הכיסא שלנו ולכן מעניקים עליהם אחריות של שנתיים.

פתרון יעיל של בעיות

אנחנו מתגאים בשירות הלקוחות שלנו משום שהוא פועל באופן יעיל יותר ממה שנדרש מאתנו. אפילו פיתחנו דרך לפתרון בעיות בכיסאות שלנו שהיא מהירה ויעילה אף יותר. כל מדרגוני הכיסא הישרים שלנו כוללים מסך מובנה שמציג מספר במקרה של תקלה. פירוש הדבר שאפשר להתקשר אל המפיצה ויוכלו לומר לך מהי התקלה התואמת את המספר שהופיע, וסביר שאף יוכלו לעזור לתקן את התקלה בעזרת שיחת טלפון.

scroll left button

החלק עוד

scroll right button

יותר מ-750,000 אנשים ברחבי העולם הפקידו בידינו את הבטיחות שלהם, ואנחנו גאים על שלעולם איננו מאכזבים אותם.

בין שברשותך מדרגון כיסא ישר או מתעקל, הוא אמור לעבוד תמיד בצורה מושלמת וללא תירוצים. בכל הנוגע לבטיחות שלך – איננו נוטלים סיכונים. במקרה הנדיר שמשהו משתבש, עליך לדעת שאפשר להתקשר אל אלקטרה תעמל ואנשיה יתקנו את התקלה.

לאלקטרה תעמל צוותים מקומיים שייענו לקריאה שלך. הם יגיעו במהירות, אם אי פעם יהיה בהם צורך.

בקשה להצעת מחיר חינם