מגוון הציוד שלנו


מדרגון הכיסא Siena
אלגנטיות מושלמת ומותאמת אישית

השילוב המושלם של נוחות, בטיחות וסגנון

Siena הוא הדוגמה המוצלחת ביותר לאופן שבו מדרגון כיסא יכול להיות מיוצר באופן שיתאים גם לך וגם לביתך. מידות רוחב שונות של הכיסא, זרועות ארוכות יותר וגב כיסא מקומר שמבטיח נוחות ובטיחות מרביות גם במקרה של גרם המדרגות הצר ביותר.

התקשרו כעת 1-800-65-63-65

בקשת חוברת

בקשו חוברת עוד היום ובלי להתחייב.

 בקשת חוברת

לקבלה כעת

קבלו הצעת מחיר מידית

קבלו הצעת מחיר מידית

מהם היתרונות של Siena?

150 שנות הניסיון שיש לנו בתעשיית המעליות העניקו לנו שפע של זמן לשכלל את המוצר שלנו. המאפיינים הקטנים שהוספנו למדרגון הכיסא Siena הם אלה שיקנו לך תחושת ביטחון רבה יותר. אלה התחושות שישכנעו אותך שקיבלת תמורה מלאה לכספך.

עיצוב חדש

העיצוב החדש של Siena נקי ופשוט. ריפוד הוויניל קל לניקוי ומעשי לצורכי היום-יום, והזרועות הארוכות יותר מעוצבות כך כדי להעניק תחושת ביטחון גדולה ככל האפשר. פשטות ומעשיות הן התכונות שמגדירות את מדרגון הכיסא Siena

כאשר בוחרים ב-Siena, מקבלים אפשרות בחירה מתוך כמה צבעי ריפוד ויניל לא דליק. דבר זה מאפשר להוסיף טעם משלך למדרגון הכיסא. אחרי ככלות הכול, אנחנו מבקשים להשתבץ באופן חלק בתוך ביתך ולהפוך כל יום לקל יותר. לאחר ההתקנה, החיים פשוט יראו טובים יותר.

הנדסה חדשנית

הפשטות והמעשיות של מאפייני מדרגון הכיסא Siena הן חלק מהסיבות שבשלן עזר כיסא זה לאלפי אנשים ברחבי העולם להשיב לעצמם את עצמאותם. הסיבות האחרות קשורות לעבודה המאומצת של מהנדסים בעלי מיומנויות גבוהות שהשקיעו שנים של מחקר בפיתוח של המוצר המוצע כיום. המהנדסים של Stannah וידאו:

  • שמדרגון הכיסא Siena ימשיך לפעול גם בזמן של הפסקת חשמל;
  • ה-Siena מוכן תמיד לתזוזה משום שהכיסא והזרועות נפתחים בקלות;
  • מדרגון הכיסא דיסקרטי מאחר שהוא גולש בשקט במעלה ובמורד המדרגות. כל שדרוש הוא לחיצה על ידית;
  • אין צורך בהתכופפות או הרמה הודות למאפיינים אופציונליים, כגון כפתור לקיפול המשען לרגלים;
  • הבקרות אינטואיטיביות. שימוש ביד או בשורש כף היד לדחיפה בכיוון שאליו תרצה להתקדם, והמדרגון יוצא בבטיחות לדרכו;
  • יש אפילו אפשרות לרכוש Siena שמסתובב אוטומטית בראש המדרגות כדי לאפשר לך לצאת בבטיחות מלאה.

מאפיינים מרכזים של מדרגון הכיסא Siena

ממידות רוחב של הכיסא לצבעים שונים של הריפוד, מרגע ההתקנה יהיה קשה להאמין שמדרגון Siena לא היה שם מאז ומעולם. העיפו מבט כדי לראות מהן התכונות הנוספות שהופכות את Siena למדרגון הכיסא המסתגל ביותר במגוון שלנו.

מושלם לגרם מדרגות ישר או מתעקל

המסילה הדרושה נקבעת לפי צורתו של גרם המדרגות. אך ללא קשר לצורתו – ישר, מתעקל או ספירלי – אפשר יהיה להתקין כיסא Siena בביתך.

מושב רחב יותר לנוחות רבה יותר

גב כיסא מקומר ומושב רחב יותר הם רק שתיים מתוך התכונות שהופכות את Siena לכיסא פשוט אך עמיד. הכיסא מעוצב באופן שנועד להעניק לך תחושת נוחות מרבית.

אידאלי למדרגות צרות

ה-Siena הוא אפשרות מעולה לגרם מדרגות צר יותר. יש לו גב קמור שמאפשר ישיבה עמוק יותר בכיסא באופן שבו הברכיים לא בולטות ולא יתקלו בדבר.

ידיות ארוכות יותר

המשענות של מדרגון הכיסא Siena מושלמות להישענות עם מעט תמיכה נוספת. הם יעניקו תחושה גדולה יותר של יציבות ושל נוחות בעת העלייה והירידה מהכיסא.

מצויד בסוללות

מדרגון הכיסא Siena ימשיך לפעול גם בזמן של הפסקת חשמל. כאשר כל המכשירים האחרים יכבו, הסוללת המותקנת במדרגון הכיסא Siena תגרום לו להמשיך לנוע.

חוגרת בטיחות אינטואיטיבית

ה-Siena מגיע מצויד בחגורת בטיחות לקלה לשימוש ונסוגה המותאמת לזרועות של הכיסא. פירוש הדבר הוא גישה קלה והימנעות מעיסוק באבזמים. אפשר לטפל בו ביד אחת בלבד.

scroll left button

scroll right button

בקשה להצעת מחיר חינם