פרסים והכרה

הביצועים המלאים שלנו כעסק. משום שנוכל להעניק את השירות הטוב ביותר רק אם נצטיין בכל תחום.

אנחנו גאים להיות חברה הראויה לאמונך. אנחנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, ואלה מוכרים בקנה מידה עולמי. כל אלה כדי שנוכל להעניק את שירותי המדרגונים האיכותיים ביותר.

מבט קרוב בפרסים שזכינו מגלה שמאמצינו חורגים הרבה מעבר למוצרים שאנחנו מייצרים, משום שאנחנו מודעים לכך שנוכל להעניק את השירות הטוב ביותר רק כחברה המצטיינת בכול. אנחנו מקדמים קיימות, נוהגי עבודה אתיים, מסחר הוגן ובטיחות וגיהות, משום שאנחנו רוצים להצטיין בכל תחום.

ואין צורך שתסמכו על מילותינו, העיפו מבט בפרסים שבהם זכינו ובארגונים שאנחנו חברים בהם, ותיווכחו בעצמכם.

אישורי ISO

ה-ISO הוא ארגון עצמאי, לא ממשלתי שמפתח תקנים בין-לאומיים. תקנים בין-לאומיים מוודאים שדברים פועלים כהלכה ושחברות מגיעות לאיכות, לבטיחות וליעילות המרביות במוצרים שלהן.

Stannah גאה בכך שזכתה בפרסים עבור:

 • איכות ניהול העסק

(ISO 9001 Certificate)

 • מערכת הניהול הסביבתי של הארגון

(ISO 14001 Certificate)

ואישור תקנים בריטי עבור מערכות ניהול גיהות ובטיחות

(BS OHSAS 18001 Certificate)

נוסף על ווידוא שהחברה שלנו עומדת בתקנים שהוכנו בידי מומחים בכל אחד מהתחומים, תקנים בין-לאומיים מקלים על מסחר עולמי חופשי והוגן. אנחנו בהחלט רוצים להיות חלק מכך.

סימון CE

במקרה של מדרגוני כיסא פירושו שמאפייני הבטיחות חייבים לכלול:

 • מכשיר שימנע מהמעלית להתקדם במהירות רבה מדי
 • מכשירי בטיחות חשמליים (מתגים)
 • בולמי זעזועים

פירושו של הציות לחקיקה שאנחנו מוודאים שהמוצרים שלנו בטיחותיים ככל שניתן.

ארגון יצרני מעליות ודרגנועים (LEIA)

LEIA הוא ארגון המייצג חברות המספקות, מתקינות ומתחזקות מעליות. הארגון מוודא שלרשות כל חברה עומדים:

 • אנשים
 • מתקנים
 • רישום של ביצועים קודמים
 • מומחיות טכנית
 • נערכות ניהול

לצורך עבודה מקצועית שנעשית במומחיות.

כחברים ב-LEIA, עלינו לעמוד בתקנים הטכניים האירופים והבין-לאומיים. כך אפשר להיות בטוחים בכך שנוהגי המסחר שלנו אכן מוכווני לקוחות.

תוכנית רכישה בטוחה

תוכנית 'רכישה בטוחה' מציעה ללקוחות רשימה של עסקים שהתחייבו לסחור בהוגנות. כדי להשתתף בתוכנית, על חברה לעבור בדיקות יסודיות הכוללות סקירה של היסטוריית התלונות.

קבלתנו לתוכנית זו מעידה על כך שאנחנו סוחרים בהגינות. אך חשוב מכך, אנחנו מתחייבים לשמור על קודי שיטות העבודה המומלצות כדי להבטיח שאנחנו מפגינים תמיד כבוד כלפי לקוחותינו.

האיגוד הבריטי של תחום שירותי הבריאות (BHTA)

ה-BHTA או הארגון הוותיק והגדול ביותר בבריטניה לשירותי בריאות. כשהתקבלו לארגון זה, חתמנו על התחייבות לציית לקודים שלו, שעליהם מפקח מכון התקנים המורשה לענייני סחר (CTSI). הקוד מחייב אותנו לרמות של שירות לקוחות שנמצאות הרחק ומעל למחויבויות החוקיות שלנו.

ה-BHTA מפקח על חבריו כדי להבטיח שהם שומרים על הסטנדרטים הגבוהים שלהם ושחברות המשתייכות לארגון פועלות תמיד מעל ומעבר למען הצרכים של לקוחותיהן.

WHICH? סוחרים הראויים לאמון

WHICH? הארגון העצמאי לחלוטין הפועל למען צרכנים הכין תוכנית זו כדי לעזור לצרכנים לאתר את העסקים הראויים לאמונם. כדי להפוך לחלק מתוכנית 'הסוחרים הראויים לאמון', הנציגים בוחנים תחום שונים של החברה הכוללים:

 • הערכות במקום
 • בחינת דוחות האשראי של העסק
 • קבלת משוב מלקוחות היסטוריים
 • הערכת נוהלי התהליך העסקי
 • ניתוח שירות הלקוחות ונוהלי הטיפול בתלונות

WHICH? דואגת לכך שכל התחומים האלה משביעי רצון, ו-Stannah גאה על היותה יצרנית המעליות הבריטית הראשונה שזכתה לתג 'סוחרים הראויים לאמון'. כל אחת מהביקורות של הלקוחות שנמסרו במסגרת WHICH? מציינת שהם ימליצו עלינו. יש לנו דירוג כללי מוחלט של 5/5 באתר שלהם.

פרס 'התפוח הירוק'

פרסי 'התפוח הירוק' מעניקים הכרה, מתגמלים ומקדמים דרך פעולה מועדפת בנושאי סביבה ברחבי העולם. Stannah גאה על קבלת הפרס בשנת 2014 בזכות האריזה החדשה של מוצריה.

חשוב לנו לכבד את האחריות שאנחנו נושאים בה כעסק להיות ידידותיים ככל האפשר לסביבה. דעתנו נתונה לעתיד ואנחנו ממלאים את חלקנו כדי להבטיח שיהיה טוב.

פרסי המלכה לחברות

פרסי המלכה לחברות מוענקים עבור הישגים יוצאי דופן של עסקים בריטיים בתחומים הבאים:

 • חדשנות
 • סחר בין-לאומי
 • פיתוח בר קיימא
 • קידום אפשרויות באמצעות ניעות חברתית

Stannah גאה בכך שזכתה ארבע פעמים בפרס המלכה במשך שלושים השנים האחרונות, גם עבור הישגי יצוא וגם עבור סחר בין לאומי. הדבר מצביע על המחויבות שלנו להתרחב ולהיות חברה בין-לאומית שמעניקה לאנשים סביב העולם אפשרות להזדקן בביתם בנוחיות ובבטיחות.

חברות במסדר האימפריה הרומית בזכות מתן שירותים לייצור הבריטי

בשנת 2017, זכו יושבי הראש המשותפים של Stannah, בריאן ואלן סטנה, בחברות במסדר האימפריה הבריטית (MBE) כאות הוקרה לשירותם למען הייצור הבריטי. פרס זה מעיד על היות שני האחים המתכננים מאחורי הקלעים של המוצר המפורסם ביותר של Stannah – מדרגון הכיסא. הפרס מעניק כמו כן כבוד רב משום שהוא מכיר בשירות לקהילה ובהשפעה המשמעותית של שני האחים ושל המוצר שלהם לא רק בשוק המקומי אלא אף ב-40 מדינות ברחבי העולם.

עשר זכיות במדליות זהב של האגודה המלכותית למניעת תאונות (RoSPA)

קבוצת החברות, Stannah Lifts, חגגה בשנת 2018 עשר זכיות רצופות במדליית הזהב של גיהות ובטיחות שמעניקה האגודה המלכותית למניעת תאונות. המדליות שמעניקה RoSPA מציינות הכרה במחויבות לשיפורים מתמשכים במניעת תאונות ומחלות בעבודה. ומדליה זו מכירה במחויבות של Stannah לשמירה על היסטוריה מעולה של שמירה על הבטיחות והגיהות במשך עשר שנים רצופות.