מדריך לרכישת מדרגון כיסא

מטרתנו היא להקל על חייכם.
אנחנו מחלקים את תהליך רכישת מדרגון הכיסא לשלושה שלבים פשוטים.

 1 

בדיקת המדרגות

יועץ מבקר בביתך כדי לבדוק את המדרגות ולברר כיצד אפשר לסייע לך ליהנות ממרב האפשרויות בביתך. בתים שונים זה מזה ממש כמונו, בני האדם.

 2 

הצעת מחיר

עם הגעה להסכמה בנוגע לרצונות ולצרכים שלך, היועץ מטעם המפיצה שלנו ייתן הצעת מחיר לא מחייבת במקום. ההצעה תישאר בידיך לצורך קבלת החלטה.

 3 

התקנה

תוך פרק זמן קצר, טכנאי מומחה יתקין את מדרגון הכיסא בביתך. נדרש לו פחות מיום עבודה אחד, ולפני שיעזוב, הוא גם יוודא שנוח לך להשתמש במדרגון.

כללים לרכישת מדרגון כיסא

רכישה והתקנה של מדרגון כיסא אינם תהליכים יום-יומיים. לא פשוט לברר מה רצונך ומהם צרכיך. משום כך הכנו כמה כללים שיעזרו לך בתהליך ההחלטה לרכישת מדרגון כיסא.

אל תרכוש מדרגון כיסא ללא עצת מומחה

על מדרגון הכיסא להתאים בצורה מושלמת לביתך ולעמוד בדרישות הבטיחות התואמות את גרם המדרגות שלך. במהלך הביקור בבית, נערכות מדידות מדויקות כך שמדרגון הכיסא יוכן בהתאמה אישית ויתאים לכל מילימטר בגרם המדרגות שלך. וכך תובטח נסיעה חלקה ונוחה.

הביקור אמור גם לספק הזדמנות לשאול את כל השאלות שתרצה: החל במאפיינים סטנדרטיים ועד מימון ממשלתי אפשרי.

 

מדריך לצרכן - מדרגון כיסא

חשוב מהם המאפיינים הסטנדרטיים החשובים לך ועל סביבתך

רכישת מדרגון כיסא לא נוגעת רק לשאלה אם גרם המדרגות הוא פנימי או חיצוני, ישר או מעוקל. היא נוגעת לך ולצרכים הספציפיים שלך וכיצד יותאם להם המדרגון. יש לשקול את המאפיינים הסטנדרטיים הכלולים ואת סוג המסילה הנחוץ

לדוגמה, אם קיימת דלת בקצה התחתון של גרם המדרגות, ייתכן שתידרש מסילה עם קצה מתקפל, כדי שהמדרגון לא יחסום את הגישה אל הדלת. מאפיין אחר שיש לשקול הוא העומס המקסימאלי של מדרגון הכיסא; חשוב לשקול היבט זה כדי לוודא שמדרגון הכיסא יישא אותך בבטחה במעלה ובמורד המדרגות.

במהלך ביקור הבית הלא מחייב, היועץ של המפיצה שלנו עורך בדיקה לבחון אילו מאפיינים יתאימו לך בצורה הטובה ביותר. זה מה שיעשה את המדרגון שלך הכי נוח לשימוש.

בחר חברת מדרגוני כיסא שאפשר לסמוך עליה

כדאי לבחור ביצרן מדרגוני כיסא מוכר, כזה רכישה והתקנה של מדרגון כיסא אינן בגדר תהליכים יום-יומיים. רכישה והתקנה של מדרגון כיסא אינן בגדר תהליכים יום-יומיים. שעומד בתקנים לאומיים ובין-לאומיים. למשל, איגוד הבריאות הבריטי מוודא שחברות עושות מעל ומעבר כדי לעננות על הצרכים של לקוחותיהן ו-?Which מוודא שחברות מספקות את המוצר או השירות שאותם הבטיחו.

יש לוודא באמצעות בדיקה בדף הפרסים וההכרה שהחברה המייצרת את מדרגון הכיסא מוכרת על ידי ארגונים רשמיים.

דע מה כלול בהצעת המחיר למדרגון הכיסא

כאשר תקבל את הצעת המחיר שלך, ודא שהיא מכסה:

 • ביקור ללא תשלום בבית לצורך ניתוח הצרכים שלך;
 • דגם של מדרגון כיסא שיתאים לך ולביתך;
 • התקנה מהירה נקייה וקלה של מדרגון הכיסא בידי טכנאי מקצועי;
 • זה אומר שאין הוצאות התקנה נוספות;
 • שירות לאחר התקנה, הכולל ביקורים בבית.

תמיד בדוק את האחריות

יש לוודא שרכיבים חשובים כגן המנוע, תיבת ההילוכים והמסילה כלולים באחריות והמסילה כלולים באחריות לכל החיים או באחריות מורחבת. כך תוכל לחסוך כסף שאתה יכול לסמוך על מדרגון הכיסא שלך בכל פעם שתזדקק לו.

בדוק מהם תנאי השירות והתיקונים לאחר ההתקנה

Stannah ואלקטרה תעמל מציעות שירות תיקונים. עליך לדעת שהיה ומשהו יתקלקל, יהיה שם מישהו שיוכל לבוא לעזור. בכל שעה שזקוקים לכך. כדי לבדוק את כל השירותים שמציע יצרן מדרגון הכיסא לאחר ההתקנה.

שקול את דגמי הכיסאות השונים

צורתו של גרם המדרגות מהותית כאשר מתכננים לרכוש ולהתקין מדרגון כיסא. הדבר חשוב במיוחד בנוגע למסילה. גרם מדרגות ישר יזדקק למסילה ישרה; גרם מדרגות מעוקל או כזה שיש לו רחבת ביניים (פודסט) יזדקק למסילה שמתכופפת ומתעקלת עם המדרגות. יש לזכור שמדרגון כיסא אמור להיות אמצעי תחבורה שמקל על חייך, הופך אותם בטיחותיים ונוחים יותר.

מדרגוני כיסא ישרים

דרך מעשית ואלגנטית של תנועה בגרם המדרגות - מדרגון כיסא ישר ייקח אותך מעלה ומטה בקלות רבה, תוך שהוא מבטיח שימוש בטוח ונוח במדרגות.

פרטים נוספים >

מדרגוני כיסא מתעקלים

מדרגון כיסא מתעקל יאפשר לך לחסוך אנרגיה עבור הדברים שמשמחים אותך באמת. חשוב עד לאן תוכל כל האנרגיה, שכרגע משמשת אותך לעלייה ולירידה במדרגות, לשאת אותך!

פרטים נוספים >

מדרגון כיסא חיצוני

בין שהמדרגות המובילות אל דלת הכניסה, החוצה אל החצר האחורית, למטה אל החנייה או סביב אל הפאטיו, אנחנו יכולים להנגיש מחדש מרחבים אהובים עליך.

פרטים נוספים >

כיצד מתאימים מדרגון כיסא?

מכיוון שכל דגמי מדרגוני הכיסא מורכבים על גבי המדרגות ולא על הקירות, אין צורך בשינויים מהותיים בבית.ההתקנה מהירה וקלה:. רגליות תומכות מוברגות אל תוך המדרגות להקניית בטיחות מרבית. לאחר ההתקנה, טכנאי מומחה יקדיש את כל הזמן הנחוץ כדי להסביר את ההפעלה. הוא לא יעזוב את ביתך לפני שהפעלת מדרגון הכיסא תהיה לך ברורה ונוחה.

התקנות של מדרגוני כיסא:

 • לא כרוכות בעלויות נוספות עבור ההתקנה: התשלום הוא עבור מדרגון הכיסא.
 • הן מהירות: דרושות רק מספר שעות להתקנה של מדרגון כיסא.
 • נקיות: הטכנאים מנקים כל אבק שנוצר במהלך ההתקנה.

זוהי הזמנה להתקשר אל אלקטרה תעמל לצורך הזמנת ביקור בית ללא תשלום. שיחת טלפון אחת אל אלקטרה תעמל והצעת המחיר הלא מחייבת בידיך

1-800-65-63-65

אם תעדיף שיחה חוזרת

היועץ של אלקטרה תעמל יתקשר אליך תוך 24 שעות.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden