מדרגוני הכיסא של Stannah, מובילה עולמית בייצור מדרגוני כיסא.

מאחה חמישים ואחת שנות ניסיון בתעשייה עזרו לנו ללמוד דבר או שנים על המעליות שאנחנו מייצרים ועל האנשים שאנחנו מעניקים להם שירות.

לתמיד

150

שנים שבהן אנחנו מקלים על חיי אנשים.

הענקנו מחדש ליותר מ-

750,000

אנשים ברחבי העולם את עצמאותם

זכינו ב-

10

פרסים על נוהגי גיהות ובטיחות

ערכי המשפחה של Stannah

משום שאנחנו חברה משפחתית, הערכים שלנו הם מרכיב חיוני במה שאנחנו מייצגים. מאחר שאיננו מחויבים לבעלי מניות אנחנו יכולים להחליט בעצמנו ואנחנו מבקשים ליידע אותך בדבר חשיבותך. בדקו אותנו: אנחנו חברים גאים בתוכנית Buy with Confidence, ב-British Healthcare Trades Association וב-Which? סוחרים הראויים לאמון. כל הארגונים האלה מכירים במסחר הוגן הרבה מעבר לדירוגי שירות הלקוחות ודירוגי לקוחות ומעניקים פרסים עבורו. בדקו את הדירוגים שלנו באתרים שלהם כדי לדעת מה אפשר לצפות מאיתנו.

אנחנו מציעים את מדרגון הכיסא הטוב ביותר בשוק

יש סיבה לעובדה שיכולנו לשווק את העסק שלנו בכל רחבי העולם והתפרסנו ביותר מ-40 מדינות ובחמש יבשות. אנחנו מתגאים בייצור מוצר מצוין שעונה על הציפיות הגבוהות של הלקוחות ושלנו. אנחנו בטוחים באיכות, משום שהמהנדסים שלנו מייצרים את כל אחד מחלקי המדרגון במפעלים שלנו. פירוש הדבר שאנחנו משתמשים רק בחומרים באיכות הגבוהה ביותר ובנוהגי עבודה הבטיחותיים ביותר. אנחנו שולטים על התהליך כולו. התוצאה היא מדרגון כיסא חזק ויציב שיעמוד במבחן הזמן ויסיע אותך במשך שנים רבות.

קבלת תמורה לכספך

מדרגון כיסא מתוצרת Stannah יעניק לך את שלוות הנפש הראויה לך. משום שאנחנו מתכננים ומייצרים כל מדרגון כיסא, אנחנו יודעים שהוא בטיחותי ביותר. מדרגון הכיסא של Stannah יחזיק מעמד עשרות שנים ולכן מדובר בהשקעה באיכות הטובה ביותר. הידיעה שאפשר להמשיך להרגיש בטוחים ונינוחים בבית בשנים הבאות היא הרגשה נפלאה. התשלום הוא עבור מדרגון הכיסא בלבד. אבל גם מקבלים בתמורה התקנה (מהירה ונקייה) ושתי שנות אחריות. אנחנו קוראים לזה עסקה טובה.

לקבלת עצה אמינה

ייתכן שאינכם בקיאים בנוגע למה אמור מדרגון כיסא לכלול. משום כך, המפיצה האמינה שלנו, אלקטרה תעמל, מעניקה ייעוץ חינם והצעת מחיר חינם ונשיהם ללא התחייבות. אנחנו רוצים שהחלטתך תהיה מבוססת על הידיעה שמדובר במוצר שיתאים יותר מכל לצרכיך, ולכן, לעולם לא נאיץ בך. הפיקו את המרב, התקשרו אל אלקטרה תעמל ושאלו אותנו כל מה שתרצו לדעת. הצוות מיומן מאוד ויוכל להעניק את הייעוץ הנחוץ. בין שבשיחת טלפון או במהלך ביקור בית, הם תמיד יהיו ישרים.

לשירות מותאם אישית

מייעוץ מותאם אישית בשיחת הטלפון לביקור בית של אחד מיועצי המפיצה שלנו, אנחנו מתאים את שירותינו אליך ולצרכים שלך. בנהלך הביקור בבית, יועץ לנושא מדרגוני כיסא מודד כל סנטימטר בדרגות שלך ועובר אתך על כל האפשרויות: של כיסאות, ריפוד ומאפיינים נוספים. ברגע שתקבלו החלטה משותפת בנוגע לפתרון המוצלח ביותר, היועץ ימסור לך הצעת מחיר. אל דאגה, אין פירוש הדבר שהיועץ יפעיל עליך לחץ לקנות. הוא מעוניין רק שיהיה בידיך כל המידע הנחוץ לקבלת החלטה מושכלת.

scroll left button

החלק עוד

scroll right button

בקשה לבדיקה בחינם של המדרגות