רכישה ושירות

תמיכה וייעוץ לפני, תוך כדי ואחרי רכישת מדרגון כיסא

העצמאות והבטיחות שלך חשובים לנו מאוד. משום כך הפכנו את תהליך רכישת מדרגון הכיסא לפשוט ככל שאפשר. בכל מקום בארץ, אנחנו יכולים להשיב לך את השליטה בבית. אם מדרגות הפכו לבעיה, אין צורך לעבור דירה ואין צורך לצמצם את החיים לקומה אחת.

כדי להפוך את ביתך לבטוח ונגיש, אנחנו צריכים לתת שירות שמותאם לך, משום שכמו שבתים שונים זה מזה כך גם הצרכים של כל אחד ואחת. מרגע יצירת הקשר הראשוני עם המפיצה האמינה של Stannah בישראל – אלקטרה תעמל – אנחנו עומדים לשירותך עם הידע והניסיון כיצד ליהנות שוב מביתך.

השלב הראשון

סביר להניח שהקשר הראשון עם אלקטרה תעמל, המפיצה האמינה שלנו בישראל, ייעשה בשיחת טלפון. השיחה תתקיים עם אחד מיועצות השיווק, והן עומדות לשירותך בכל שאלה וקשובות לצרכים שלך.

הן יוכלו לתת לך מידע בסיסי במהלך שיחת הטלפון, אבל את מרבית האינפורמציה תקבל מפגישה עם יועצי השיווק שלנו בביתך. יועץ המדרגונים יגיע אל ביתך וישוחח עמך פנים אל פנים. כך, אין צורך לעזוב את הנוחות שבבית בשביל לקבל מידע – אנחנו נדאג להביא אותו אליך. יועץ המדרגונים של אלקטרה תעמל יציג בפניך מה אנחנו יכולים לעשות עבורך וימדוד את המדרגות כדי שנוכל לייצר מדרגון כיסא, שמתאים בצורה מושלמת לביתך.

בחירת מדרגון הכיסא

מאיפה להתחיל בבחירת מדרגון כיסא? בשביל זה יש את היועצים שלנו, שישאלו אותך את השאלות הנכונות לבירור הצרכים שלך. הם יבררו בסבלנות את מהם הקשיים הפיזיים שלך וכיצד מדרגון כיסא יוכל להשיב לך את חופש התנועה. הם יציעו את המדרגון המושלם ואפילו ידגימו כיצד נוכל להתאים אותו אישית בעזרת מאפייני בטיחות שונים ומבחר של אריגים והדפסים שיתאימו לביתך. היועץ בודק את מיקומו של מדרגון הכיסא כאשר לא יהיה בשימוש, את צד המדרגות המועדף להתקנה ואיזה סוג של כיסא יתאים לצרכים שלך. הוא ייעץ לך אם נדרשת מסילה ישרה או מתעקלת ויסביר על האפשרויות של סיבוב אוטומטי ושל תמיכה לרגלים. היועץ יעזוב רק לאחר שהתייחס לכל השאלות ולכל האפשרויות.

זה לא סוף התהליך

לאחר התקנת מדרגון הכיסא עומדות לרשותך שנתיים של אחריות במקרה שמשהו ישתבש. האחריות כוללת מתן שירות בבית, ופירוש הדבר שאנו עומדים לשירותך אם אי פעם תזדקק לנו.

אנחנו זמינים, אז אם יש לך שאלה, כל שדרוש הוא שיחת טלפון אל היבואן הרשמי שלנו, ואחד מיועצי אלקטרה תעמל ישמח לעמוד לרשותך.