מגוון הציוד שלנו


הצהרת קוקיות

עודכנה לאחרונה: 22 במאי 2018

לתשומת ליבך יש לקרוא הצהרה זו בסמיכות להצהרת הפרטיות של Stannah

האתר www.stannah.co.il שייך ל-Stannah Lifts Services Limted, חברה פרטית המוגבלת באמצעות מניות הרשומות בבריטניה תחת המספר 1189799.

פרטי ההתקשרות שלנו הם כדלקמן:
Watt Close
East Portway
Andover
Hampshire
SP10 3SD

טלפון:332244 01264
דוא"ל: dataprotection@stannah.co.uk

Stannah Lifts Services Limited מעוניינת לסייע לך לשלוט במידע האישי שלך

תוך כדי ניצול היתרונות שמציעה סביבת מסחר אינטראקטיבית אנחנו מעוניינים להעניק למבקרים חוויית שימוש באינטרנט שהיא מותאמת להם. ייתכן שנבקש מידע אישי שלך. מתן פרטים אישיים אלה הוא אופציונלי. Stannah Lifts Services Limited מכבדת את פרטיותך ומתחייבת להגן עליה.

ההצהרה מפרטת את נוהגי הפרטיות הנוכחיים באתר שלנו ותומכת בהצהרת הפרטיות המלאה שלנו. במקרה שנערוך שינויים באחת מאלה, נודיע על כך באתר שלנו. במקרה של שאלות או חששות בנוגע להצהרה זו, עליך להתקשר אלינו באמצעו דוא"ל, טלפון, פקס או בכתב למספר או לכתובת המופיעים לעיל.

איזה מידע נאסוף ממך?

Stannah Lifts Services Limited אוספת מידע מסוים הנוגע למבקרים באתר שלה. המידע מסייע לחברה לתחזק אתר ושירות מועילים. אנחנו עשויים לאסוף ולעבד את הנתונים הבאים הנוגעים אליך:

מידע קוקיות של Stannah
כדי לסייע לנו להבין כיצד משתמשים המבקרים באתר שלנו, וכדי לעזור לנו להכניס שינויים ושיפורים באתר (הכוללים הענקת שירות אישי אף יותר), אנחנו אוספים כתובות IP. אם הדפדפן שלך מוגדר לקבלתן, אנחנו משתמשים במאפיין הידוע כ"קוקית". קוקיות מכילות פיסות מידע שאתרים מעבירים אל הכונן הקשיח של המחשב שלך לצורכי שמירת רשומות. קוקיות יכולות להפוך אתר אינטרנט לשימושי יותר משום שהן שומרות מידע בנוגע להעדפות שלך בתוך אתר מסוים, כמו זה שלנו. אנחנו משתמשים בקוקיות למטרות העיקריות הבאות:

ערכת קוקיות בלעדית לדפדפן שניגש לאתר האינטרנט שלנו. מרבית הדפדפנים מוגדרים באופן שיוכלו לקבל קוקיות, אבל אפשר להגדיר את הדפדפן באופן שידחה קוקיות או יודע לך בעת קבלתה של קוקית.

קוקיות הן פיסות קטנות של מידע שאנחנו מאחסנים במחשב, בטאבלט או בטלפון שלך בשעת הגלישה שלך באתר. קוקיות אלה מאפשרות לנו להבחין בינך ובין מבקרים אחרים באתר שלנו. הדבר עוזר לנו להעניק לך חוויית משתמש איכותית יותר במהלך ביקורך וגם מאפשרות לנו שלפר את האתר שלנו. אנחנו משתמשים בקוקיות לצורכי ניתוחים. הן מאפשרות לנו לזהות ולספור את מספר המבקרים ולראות כיצד הם יוצרים אינטראקציה עם האתר. הדבר מאפשר לנו לוודא שהמבקרים מוצאים ביעילות רבה יותר את המידע שהם מחפשים.

Stannah לא תשתמש בקוקיות כדי לאסוף מידע מזוהה אישית שנוגע לך.
אם ברצונך להגביל או לחסום את הקוקיות המוגדרות בעת ביקורך בכתובת: www.stannah.com.mt, או כל אתר אחר, אפשר לעשות זאת באמצעות הגדרות הדפדפן שלך. פונקציית העזרה של הדפדפן שלך אמורה להנחותך בכך.
לחלופין, אפשר לבקר ב-www.aboutcookies.org שמכיל מידע מפורט בדבר אופן הפעולה במגוון רחב של דפדפנים. אפשר למצוא גם פרטים על אופן מחיקת הקוקיות מהמחשב וגם מידע כללי אודות קוקיות. למידע בדבר אופן הביצוע בדפדפן שבטלפון הנייד שלך, יש צורך לעיין בהוראות למשתמש.

נא לשים לב לך שהגבלת הקוקיות עשויה להשפיע על הפונקציונליות של אתר האינטרנט ועל חוויית המשתמש.
Stannah נעזרת בכמה ספקים שמגדירים מטעמנו קוקיות ספציפיות באתר כדי שיוכלו לספק את שירותיהם. ישנם סוגים שונים של קוקיות:

קוקיות לא מאחסנות מידע אישי כלשהו, כגון שמך, או כתובת הדוא"ל, אבל אפשר להשתמש בהן כדי לאפשר לנו לזהות אותך, בתנאי שפנית בשאלה. אנחנו משתמשים במידע זה כדי לשפר את דרך העבודה של אתר האינטרנט והשיווק שלנו.

רשימת הקוקיות שבהן אנחנו משתמשים באתר:

שם הקוקית ברירת המחדל של מועד פקיעת התוקף תיאור
__utma שנתיים מעת הגדרה/עדכון משמש להבחין במשתמשים ובהפעלות הקוקית נוצרת כאשר ספריית javascript  מבצעת ולא קיימות קוקיות __utma. הקוקית מתעדכנת בכל פעם שנתונים נשלחים אל Google Analytics.
__utmt עשר דקות משמשת לוויסות שיעור הבקשות.
__utmb 30 דקות מעת הגדרה/עדכון משמשת לקביעת הפעלות/ביקורים חדשים. הקוקית נוצרת כאשר ספריית javascript  מבצעת ולא קיימות קוקיות __utmb. הקוקית מתעדכנת בכל פעם שנתונים נשלחים אל Google Analytics.
__utmc סיום של הפעלת דפדפן לא משתמשים בה ב – ga.js. מוגדרת ליכולת פעולה הדדית עם urchin.js. מבחינה היסטורית, קוקית זו פעלה עם קוקית __utmb לקביעה אם המשתמש היה בהפעלה/ביקור חדשים.
__utmz שישה חודשים מעת הגדרה/עדכון מאחסנת את מקור התנועה או מסע הפרסום שמסביר כיצד המשתמש הגיע אל האתר. קוקית זו נוצרת כאשר ספריית javascript  מבצעת, והיא מתעדכנת בכל פעם שנתונים נשלחים אל Google Analytics.
__utmv שנתיים מעת הגדרה/עדכון משמשת לאחסון נתונים משתנים ומותאמים ברמת המבקר. קוקית זו נוצרת כאשר מפתח משתמש בשיטת _setCustomVar עם משתנה מותאם ברמת המבקר. קוקית זו שמשה גם עבור deprecated _setVarmethod. הקוקית מתעדכנת בכל פעם שנתונים נשלחים אל Google Analytics.
_ga שנתיים משמשים להבחנה בין מבקרים.
_gat עשר דקות משמשת לוויסות שיעור הבקשות.
gmw_address קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
gmw_country קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
gmw_country_long קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
gmw_lat קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
gmw_lng קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
gmw_street קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
gmw_street_name קוקיות gmw_ משמשות לאחסון נתוני מפה לסיוע כאשר מחפשים מיקום
ictf ו – ictf_master משמשות לאחסון נתונים של משתנים ברמת מבקרים לצורך קשירת מקורות לשיחות טלפון נכנסות.

קוקיות המוגדרות על ידי אתרים של צד שלישי

לצורך תמיכה באתר שלנו ובמידע שאנחנו מפרסמים, אנחנו מטמיעים לעתים תמונות וסרטוני וידאו שמקורם באתרים כגון YouTube. כתוצאה מכך, כאשר מבקרים בדף שבו מוטמע תוכן, למשל מ-YouTube, ייתכן שאתר זה ישלח קוקיות משלו. Stannah לא שולטת בהפצה של קוקיות אלה. עליך לבדוק את האתר הרלוונטי של הצד השלישי כדי לקבל מידע אודותיהם.

היכן יאוחסן מידע אישי אודותיך?

המידע שיימסר לנו יועבר ויאוחסן ב-Stannah Group Ltd. עצם מסירת מידע מעין זה משמשת הסכמה להעברה ולאחסון המוזכרים לעיל. Stannah Lifts Services Limited נוקטת צעדים להטחה שהמידע מטופל בצורה מאובטחת, באופן שמנסה למנוע חדירה לא מורשית ובהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

כיצד נשתמש במידע אישי אודותיך?

ייתכן שמידע אישי הנוגע למבקרים באתר האינטרנט שלנו ישמש לאחת או יותר מהמטרות הבאות:

אזהרה

אף על פי שאנחנו נוקטים צעדים סבירים להגן על המידע האישי שלך מפני גישה לא מורשית, עליך להכיר בכך שדוא"ל ושאר תקשורות אלקטרוניות הן לא מאובטחות. לכן, לא Stannah Lifts Services Limited, לא חברות הקשורות אליה ולא ספק כלשהו במסגרת הרשת הבין-לאומית של Stannah של ספקים ומפיצים ערב, מבטיח או לוקח על עצמו שתקשורת כלשהי לא תיורט ו/או תיקרא בידי אדם לא מורשה.

זכויותיך

אתר האינטרנט שלנו עשוי להכיל קישורים אל ומאת אתרי אינטרנט של חברות קשורות ל-Stannah Lifts Services Limited או לרשת המפיצים והספקים שלנו. אם עוקבים אחר הקישור של מי מאתרי אינטרנט אלה, יש לשים לב לכך שלאתרים אלה מדיניות פרטיות משלהם וכי אנחנו לא נוטלים על עצמנו אחריות או חבות כלשהן בנוגע לקווי מדיניות אלה. נא לבדוק קווי מדיניות אלה לפני מסירת נתונים אישיים כלשהם לאתרי אינטרנט אלה.

כיצד להביע חששותיך ולקבל מענה על תלונות

אנחנו ב-Stannah מחויבים להענקת שירות ברמה גבוהה לך ולכל לקוחותינו, ואנחנו מעוניינים בכך ששביעות הרצון שלך תהיה מלאה. יידוע בדבר אי שביעות רצון משירות פותח בפנינו את האפשרות לתקן את הדברים עבורך ולשפר את השירות שנציע בעתיד לכל הלקוחות. למידע נוסף, נא להוריד את החוברת המכילה את נוהל הגשת התלונה שלנו או לכתוב לצוות הגנת נתונים שלנו בכתובת: dataprotection@stannah.co.uk.