אספקת מדרגוני כיסא איכותיים במחירים תחרותיים בכל רחבי ישראל בעזרת הספקית הבלעדית שלנו בישראל, אלקטרה תעמל

משום שמטרתנו היא להקל על חייכם

בואו נחזור אל לונדון ואל שנת 1867. במזחים ההומים של סאות'וורק, ג'וזף סטנה היה בתחילת פיתוח העסק שלו לייצור עגורנים ומנופים. השירות היעיל שהציע גרם לכך שלקוחותיו שמחו תמיד להמליץ עליו.

רחוק היה מלדעת שהחברה הקטנה שלו תצמח ותהפוך לעסק מוכר וידוע ברמה העולמית. גם לאחר כל השנים, אנחנו עדיין עסק משפחתי שלא איבד את הקשר עם ערכי הליבה שלו. הדור החמישי למשפחת סטנה נחוש מתמיד לשמור על המשכיות הערכים שג'וזף דבק בהם בתחילת דרכו.

לו ג'וזף היה עדיין בחיים, היה שמח לגלות שאתם, לקוחותינו, עדיין נמצאים בלב הפעילות שלנו. אנחנו מתגאים ביכולתנו לתרום לתחושות החופש, העצמאות והבטיחות בתוך הבית ומחוצה לו. אנחנו רוצים שתחושו שאתם יכולים לסמוך עלינו ולא מוכנים להסתפק רק באספקת מדרגון כיסא משובח. הצוותים המסורים שלנו יוצרים מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותינו. בשעת הצורך, עתה ובעתיד, אנחנו עומדים לשירותכם כדי להבטיח שמדרגון הכיסא פועל היטב.

מאז ומעולם התאמנו עצמנו לרוח הזמן, ואין בדעתנו להשתנות כעת! העולם הסובב מתפתח ומשתנה, וגם אנחנו. ההתמקדות שלנו היא בעתיד ובאופן שבו נוכל להתפתח כדי להתמודד באתגרים ולענות על הדרישות שיכולים לצוץ בדרכנו. אנחנו שוקדים על יצירת נוחות בחייכם בכל דרך שנוכל, ולשם כך מציעים את השירות המתחשב ואת מדרגוני הכיסא האיכותיים שלנו.

קראו פרטים נוספים על Stannah

הניסיון הארוך שלנו מסייע לנו לשפר עד שלמות את האופן שבו אנחנו מנהלים את העסק. פרטים נוספים על האופן שבו אנחנו עובדים.

מדוע לבחור ב-Stannah

מדוע לבחור ב-Stannah

מאחה חמישים ואחת שנות ניסיון בתעשייה עזרו לנו ללמוד דבר או שנים על המעליות שאנחנו מייצרים ועל האנשים שאנחנו מעניקים להם שירות. רק באמצעות היכרות אתכם ועם הצרכים והרצונות שלכם נוכל להעניק את השירות הטוב ביותר.

פרטים נוספים >
פרסים והכרה

פרסים והכרה

העיפו מבט בפרסים ובמתן ההכרה שלהם זכינו עבור הביצועים המקיפים שלנו כחברה. אנחנו יודעים שנוכל להעניק את השירות הטוב ביותר אם נצטיין בכל תחום, ולכך אנחנו חותרים.

פרטים נוספים >
כיצד לרכוש

כיצד לרכוש

אנחנו אוהבים להקל ככל האפשר ולכן חילקנו את התהליך לשלושה שלבים פשוטים. שלושת השלבים הם כל מה שתזדקקו לו כדי לברר מהי האפשרות המתאימה ביותר לקבלת העצמאות שלכם מחדש.

פרטים נוספים >

חברה שמשרה ביטחון

ממש מתחילת המסע, ב-Stannah יעמדו לרשותך היועצים הידידותיים שמייצגים את הספק האמין שלנו. במהלך שיחת הטלפון, ישמחו לייעץ (חינם) לך על מדרגון הכיסא שיתאים לצרכיך. עם הרכישה, טכנאי הספק יתקינו את מדרגון הכיסא. ביצוע העבודה מהיר, נקי ואף מהיר, ומדרגון הכיסא שיעמוד לרשותך, ישיב לך את עצמאותך.

מדוע להמתין? הרי זמן ההכנה של כוס תה שווה לזמן הנדרש עבור שיחת טלפון אל אלקטרה תעמל לצורך קבלת הצעת מחיר ללא תשלום. ושיחת טלפון מידית (כמו למשל, עם סיום הקריאה של עמוד זה), תביא לתחילתו של תהליך קצר שבסופו יעמוד לרשותך מדרגון כיסא. חבל להתעכב כשהבית כולו יכול לעמוד שוב לרשותך.

מדרגוני הכיסא שלנו

אנחנו מציעים מבחר של מדרגוני כיסא ומאפיינים של מדרגונים שאפשר להתאימם לקבלת נוחות מרבית. מדרגות ישרות, מפותלות או אפילו חיצוניות – נשמח להציע לך פתרון. כל שנדרש הוא לדמיין שימוש חופשי במדרגות, ללא חרדה או פחד.

נעניק לך נוחות ועיצוב בכל בחירה

מבחינתנו, נוחות פירושה מאפיינים מעשיים לשימוש יום-יומי ולא רק ריפוד. וכשאנחנו מציינים עיצוב, אנחנו מתכוונים לכך שהמדרגון צריך להיראות טוב. והוא יכול להיראות טוב משום שאפשר להתאים את הכיסא לעיצוב של הבית. מפתיע עד כמה הוא יכול להיראות טבעי על המדרגות וכמה מעט מקום הוא תופס כשהוא מקופל. החיים פשוט יראו טובים יותר.

Stannah גאה על כך שאלקטרה תעמל מייצגת אותה בישראל

TAMMAL לדף הבית

אודות אלקטרה תעמל

אנשי אלקטרה תעמל יעמדו לרשותך לכל צורך ובכל מקום בישראל. אנשי הצוות הידידותי והאמין מסבים מדי יום גאווה לחברה בזכות עבודתם. הם אמצו לעצמם את הערכים של משפחת Stannah ומציגים בפנינו וגם בפני הלקוחות עבודות צוות משובחת.

ואין צורך שתסמכו עלינו. פשוט התקשרו אל אלקטרה תעמל וראו במו עיניכם את מהירות ההתקנה של מדרגון הכיסא שרכשתם.