הנדסת מדרגוני כיסא: תהליך שלעולם לא נפסק

אנחנו תמיד משפרים ודוחפים את עצמנו לייצר את מדרגון הכיסא הטוב ביותר בשוק.

מאחורי הקלעים במפעל של Stannah, חוקרים עסוקים בגילוי הדרכים שיעזרו לך להפיק את המרב ממדרגוני הכיסא שלנו. הם עובדים בצמידות עם המהנדסים שלנו, ויחד, הם בונים תוכנית.

אנחנו עובדים קשה על מדרגון הכיסא כדי להפוך את חייך לנוחים ככל האפשר. איך?

  • אנחנו חברה בבעלות משפחתית וכך יש לנו את החופש להשקיע בחדשנות. ככה, אם לאחד מהמהנדסים שלנו יש רעיון שלדעתו יתרום לבטיחות או לנוחות, אנחנו חופשיים לבדוק אותו.
  • מעצם היותנו עסק משפחתי, אנחנו יכולים לוודא שהתקנים שלנו מחמירים מאלו שמופיעים בתקנות. זכינו באישורי ISO בתחומים של איכות ניהול עסק ושל ניהול בטיחות וגיהות. האיגוד הבריטי לשירותי בריאות מסחריים מוודא שהטיפול שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו הוא מעל ומעבר לזה הנדרש מבחינה חוקית.
  • מאחר שאנחנו מייצרים בעצמנו כל מדרגון כיסא, אנחנו יכולים להבטיח שהוא אמין ובטיחותי באמצעות בקרת האיכות שלנו. זה גם אומר שאנחנו משתמשים רק בחומרים הבטיחותיים ביותר.
  • אנחנו בודקים את מדרגוני הכיסא באמצעות 25,000 נסיעות הלוך ושוב, אבל זה רק המינימום. מדרגוני הכיסא של Stannah מיוצרים כך שיהיו עמידים עשרות שנים.
  • רק נהלי העבודה הטובים ביותר מיושמים כשאנחנו מייצרים את מדרגון הכיסא שלנו. אנחנו משקיעים בהדרכת העובדים שלנו עד שהם הופכים למומחים באומנותם.
  • מאפיינים נוספים: חשבנו על הימים שבהם דלקת הפרקים מציקה לכם, ולכן כל מדרגון כיסא שאנחנו מוכרים מצויד בחגורת בטיחות ארגונומית. צריך רק יד אחת כדי לחגור, וכך הנסיעה במורד המדרגות בבוקר בטוחה יותר.
  • אמנם אנחנו מהנדסים, אבל אנחנו מבינים שאכפת לך מעוד דברים מלבד המכניקה של הכיסא. לכן הקדשנו זמן לעיצוב, כדי שהמדרגון יתאים כמו כפפה לביתך.

יש לנו שקט נפשי כי אנחנו יודעים שתמיד נעניק את רמת השירות הגבוהה ביותר. רק כך אנחנו מסוגלים לעבוד. הכי חשוב שתרגישו נינוחים ובטוחים בביתכם, ולכן כל שלב בתהליך הייצור שלנו נמצא תחת פיקוח מחמיר כדי להשיג מטרה זו. התקשרו אל נציגתנו היחידה בישראל, אלקטרה תעמל, כדי לברר פרטים נוספים על האופן שבו אנחנו מתאימים את מדרגון הכיסא לצרכים הייחודיים שלך.