שאלות נפוצות

אנחנו, ב-Stannah גאים בשירות הלקוחות שלנו, ומבקשים להבהיר שצרכיך הם בעלי חשיבות עליונה בעינינו. אנחנו רוצים להבטיח שאנחנו מציעים את המוצרים והשירותים הטובים ביותר, ושהענקנו לך את התחושה שיש בידיך את כל המידע הנחוץ לצורך קבלת ההחלטה הנכונה.

את השאלות הבאות שאלו לקוחות קודמים, ואנחנו מקווים שבאמצעותן יהיה בידיך כל המידע הנחוץ. אם תיוותר תחושה שישנן שאלות ללא מענה, כל מה שנדרש הוא שיחת טלפון למפיצה המוסמכת שלנו בישראל – אלקטרה תעמל – וכך נוכל לעזור בהשגת המידע הנחוץ

הבית

האם ביתי מתאים להתקנת מדרגון כיסא?

ייתכן שיעלה חשש שביתך לא מתאים להתקנת מדרגון כיסא: משום שהמדרגות תלולות או צרות או ארוכות או קצרות מדי. פגשנו הרבה גרמי מדרגות ולכן אנחנו בטוחים שאם יש צורך במדרגון כיסא, נוכל להתקין אותו. בין שהמדרגות ישרות או מתעקל, יש בהן רחבה באמצע, הן סובבות פינה או בנויות כספירלה, כל שדרוש הוא שיחת טלפון אל אלקטרה תעמל כדי שנוכל להחליט יחד בנוגע למדרגון הכיסא המוצלח ביותר עבורך.


המדרגות שלי ארוכות מדי?

סביר ביותר שאפשר להתקין מדרגון כיסא גם על המדרגות הארוכות ביותר. אם יש חשש בנוגע לאורך המדרגות, כל מה שדרוש הוא שיחת טלפון כדי שנוכל להזמין סקר ולהעריך את המדרגות בעצמנו.

ובאשר למדרגות מעוקלות? טרם נתקלנו בבעיה! גם אם מדובר במגורים במגדל, עדיין נוכל לנייד אותך שוב.


המדרגות שלי תלולות מדי?

ישנם אנשים שחוששים שמא המדרגות שלהם תלולות מדי. אם ישנה אפשרות שזהו המצב, מוצע להזמין סקירה ביתית. אחד מהיועצים שמייצגים את הספק שלנו ימדוד היטב כל סנטימטר של גרם המדרגות ויאמר במקום אם ישנה אפשרות להתקין עליו מדרגון כיסא. מרבית הסיכויים שאפשר יהיה לבצע את ההתקנה, והיועץ אף יוכל לתת הצעת מחיר בנוגע למדרגון המתאים לך.


המדרגות שלי צרות מדי?

באשר לבעיית 'צרות מדי', אנחנו מציעים כיסא שיפתור אותה:

  • מדרגון Siena מצויד בגב כיסא מעוגל שמאפשר ישיבה פנימה יותר על גבי הכיסא.

דגם זה עוצב באופן שמונע מהברכיים להיתקל בדבר מה במקרה של גרם מדרגות צר. אם אפשר לעמוד על המדרגות, אנחנו מסוגלים בדרך כלל להתאים להן מדרגון כיסא.


מה קורה אם יש פתח בדרך?

פתח בחלק העליון או התחתון של גרם המדרגות לא מעורר בעיה. אפשר להמשיך להשתמש בדלת, והיא לא תימנע התקנת מדרגון כיסא. אנחנו יכולים להתקין מסילה נסוגה שמתקפלת ומתרחקת מהדלת כשלא משתמשים בה. המסילה נפתחת אוטומטית כאשר רוצים להשתמש במדרגון הכיסא. לכן אין כאן כל צורך בעבודה מאומצת.


אנשים אחרים יוכלו להמשיך להשתמש במדרגות?

כן. המסילות שלנו תופסות מקום קטן מאוד על פני המדרגות והכיסא מתקפל בצורה מסודרת. אנשים יוכלו להמשיך להשתמש במדרגות ממש כמו לפני הרכבת מדרגון הכיסא.


רכישת מדרגון כיסא מתוצרת Stannah

כמה עולה מדרגון כיסא מתוצרת Stannah?

מדרגוני הכיסא שלנו מותאמים לך ולביתך, ולכן המחירים תלויים במידה רבה בצרכים שלך. גורם מרכזי אחד שיכול להשפיע על מחירו של מדרגון הכיסא הוא צורתו של גרם המדרגות: ישר או מתעקל. גורמים אחרים כוללים:

  • אורך המדרגות;
  • הכיסא שיתאים לצרכיך;
  • מספר הקומות שמדרגון הכיסא אמרו לעלות;
  • צורך במאפיינים נוספים להגדלת הנוחות והבטיחות

כדי לברר את מחירו של מדרגון הכיסא המושלם עבורך, יש להתקשר למפיץ המוסמך – אלקטרה תעמל – לצורך הזמנת סקר חינם בלתי מחייב של ביתך. אחד היועצים יגיע אליך כדי להעריך את הצרכים שלך וימסור לך בו במקום הצעת מחיר מותאמת.

ראו מחירים של מדרגוני כיסא >


בחנתי מותגים אחרים שמוכרים מדרגוני כיסא זולים יותר – מדוע?

אנחנו, ב-Stannah, השקענו יותר מארבעים שנים בשכלול מדרגוני הכיסא שלנו. השקענו רבות במחקר לצורך הפיכת מדרגוני הכיסא שלנו לבטיחותיים ולנוחים יותר. מאפייני הבטיחות והנוחות בשילוב עם איכות החומרים שבהם אנחנו משתמשים לייצור מדרגון הכיסא שלך הופכים את המוצר שלנו לאמין במשך עשרות שנים. אחרי ככלות הכול, זהו מוצר שבו משתמשים מדי יום, והגיוני לרצות שיתפקד כאשר צריכים אותו. כמובן שיש גם לשקול את נושא התמורה נגד ההשקעה. כשקונים מוצר של Stannah, אפשר לדעת שאפשר לסמוך עליו גם בעתיד.

אפשר להכין Stannah משלך

נוסף על אמינותם, מדרגוני הכיסא שלנו ניתנים להתאמה יותר מאחרים. אנחנו מציעים לך את האפשרות להתאים את מדרגון הכיסא לביתך ולצרכיך. מאפשרויות שונות של ריפוד, עד לבחירת צבעים, מדרגון הכיסא יוכל לפי בחירתך. אנחנו מודעים לחשיבות של השתלבות המדרגון בביתך ובחייך.

אנחנו לא מפסיקים לנסות להשתפר

אנחנו מקיימים מחקר מתמשך בנוגע לאופנים שיהפכו את מדרגוני הכיסא שלנו לבטיחותיים ולנוחים יותר עבורך. אנחנו אחת מתוך שלוש חברות יחידות בעולם המחזיקות ברשותן חליפה המדמה סבל מדלקת מפרקים – כלי שמסייע לנו להזדהות עם הלקוחות שלנו. זוהי רק דוגמה לדרכים שבהן אנחנו מתאמצים להשתפר כדי שנוכל לענות על הצרכים של לקוחותינו.

אנחנו עומדים בדרישות של תקנות הגיהות והבטיחות המחמירות ביותר

אנחנו מייצרים את כל מדרגוני הכיסא שלנו באירופה בבתי החרושת של Stannah. מהנדסים מיומנים של Stannah מעצבים, מתכננים ומייצרים כל אחד ממדרגוני הכיסא. כך יש לנו שליטה מוחלטת על התהליך כולו. וכך אנחנו אף עומדים בדרישות של תקנות הגיהות והבטיחות המחמירות ביותר.

אנחנו משתמשים רק בחומרים באיכות הגבוהה ביותר

מאחר שאנחנו מייצרים בעצמנו את כל חלקי המדרגונים, אנחנו מצליחים להבטיח את השימוש בחומרים באיכות הגבוהה ואת בקרת האיכות המחמירה של כל אחד מהחלקים. תשומת לב זו לפרטים גורמת לכך שמדרגוני הכיסא שאנחנו מייצרים עמידים לתקופה כה ארוכה וממשיכים לנוע במשך זמן רב כל כך.