מגוון הציוד שלנו


מדרגון כיסא המיועד למדרגות מתעקלות
מיוצר באופן שתואם את צורת המדרגות שלך

אפשר להשיב לעצמך את העצמאות ואת החופש לנוע בביתך ללא קשר לצורת המדרגות שברשותך.

בין שהמדרגות שלך מופרדות באמצע באמצעות מישורת, יש להן פיתול אחד או הרבה בין שהן עולות קומה אחת או שלוש, נוכל להתאים מדרגון כיסא מתעקל שיעניק לך חופש תנועה חופש תנועה

התקשרו כעת 1-800-65-63-65

בקשת חוברת

בקשו חוברת עוד היום ובלי להתחייב.

 בקשת חוברת

לקבלה כעת

קבלו הצעת מחיר מידית

קבלו הצעת מחיר מידית

להשקיע ברווחה שלך

רכישה של מדרגון כיסא עבור מדרגות מתעקלות פירושה השקעה ברווחה שלך בעתיד; פירושה עתיד מלא פעילות ובריאות ושלוות נפש לך וליקרים לך. מדרגוני הכיסא שלנו עמידים במשך עשרות שנים. ובמהלך שנים אלה אפשר ליהנות מתחושת ביטחון בביתך שלך.

האם המדרגות שלי מתאימות להתקנת מדרגון כיסא מתעקל?

אם המדרגות שלך מתפתלות, נוכל לומר בביטחון שהן אכן מתאימות.

  • בין שהמדרגות שלך תלולות, צרות, ארוכות או קצרות
  • בין שהן עשויות ממתכת, עץ, בטון או אריחים
  • אם ישנם מכשולים כגון דלת או רדיאטור
  • גם אם אין מישורת ברורה בקצה העליון או התחתון של המדרגות
  • אם לגרם המדרגות יש מישורת באמצע, אם הוא חולף על פני קומות שונות או שהוא ספירלי

אנחנו יכולים לייצר מדרגון כיסא שיתאים לביתך.

מותאם אישית עבורך

המסילות המתעקלות של Stannah מיוצרות על פי הזמנה. הן מיוצרות כך שיתאימו בצורה מושלמת לדרישות שלך ושל ביתך. המהנדסים שמכינים את ההזמנה יכולים לראות את שמך. בכל פעם שהם מחתימים את מספר הלקוח הייחודי לך על אחד מהחלקים של מדרגון הכיסא, הם חושבים על השינוי החיובי שהמדרגון יגרום לו. אינך מספר נוסף בקו הייצור. מדרגון הכיסא שהם מייצרים מיועד ספציפית לך ולבית שלך. הלקוח, המדרגות שלו והצרכים שלו הם שהופכים כל מדרגון כיסא לתהליך אישי עבורנו. והצוות שלנו מתגאה בכל מסילה שהוא מייצר.

כל הפרטים הקטנים שאנחנו מוסיפים מאפשרים לך להשתמש במדרגון הכיסא בלי צורך להקדיש לכך מחשבה.

מכל כתובת בארץ, אנחנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון

מכל מקום ברחבי ישראל, המדידות שעורכים נציגינו נשלחות ישירות למפעל, והעבודה לייצור המסילה מתחילה. כל מדרגוני הכיסא שלנו מיוצרים באיחוד האירופי ועומדים בתקנות הגיהות והבטיחות המחמירות ביותר.

מאפיינים מרכזיים של מדרגון כיסא מתעקל

אנחנו יצרנים של מדרגוני כיסא כבר יותר מ-40 שנה. עמד לרשותנו זמן לשכלל ולפתח את מדרגוני הכיסא שלנו ולהפוך אותם בטיחותיים ונוחים ככל שאפשר. הדברים הקטנים הם אלה שיוצרים את ההבדל.

בטיחות היא העדיפות הראשונה מבחינתנו

עבור כל מדרגון כיסא מתעקל אנחנו מכינים חגורת בטיחות קלה לשימוש וחיישני בטיחות. אפשר להיחגר ולדעת שהמדרגון ייעצר בעדינות אם ייתקל בדרכו במכשול.

התקנה מהירה

אנחנו מרכיבים ובודקים כל אחת מהמסילות המתעקלות שלנו לפני התקנתן. אנחנו יודעים שהן מתאימות בדיוק, ודבר זה הופך את ההתקנה למהירה וקלה.

נסיעה חלקה יותר

המנוע החשמלי של מדרגון הכיסא מסיע אותו בצורה חלקה מעלה ומטה. המנוע עוצר, מתחיל לפעול ומאיץ בצורה חלקה. הוא לעולם לא מיטלטל ולכן לא מסתכנים בפציעה בגב.

מעוצב להעניק תחושת נוחות

כל הכיסאות שלנו מרופדים המושב וגב הכיסא רכים ולכן אפשר ליהנות מכל נסיעה. חשבנו על הפרטים הקטנים שגורמים להבדל.

שפע של אפשרויות

המסילה היא זו שגורמת למדרגון הכיסא להתאים למדרגות, אך המושב הוא זה שעונה על ציפיותיך. מאפשרויות שונות של מושבים, של אריגים וצבעים שונים, מדרגון הכיסא ייוצר בהתאם לטעמך.

תופס מרחב מצומצם יותר

המדידות של המדרגות שלך נעשות כדי שנוכל לייצר מסילה שתתאים לכל עיקול בנוחיות המרבית. פירוש הדבר מרחב גדול יותר לכל האחרים שמשתמשים במדרגות.

scroll left button

scroll right button

בקשה להצעת מחיר חינם