התקנה של מדרגון כיסא לא כרוכה בעבודת בינוי רצינית

כל שנדרש הוא יום אחד, והבית שוב כולו לרשותך. ללא לכלוך, ללא מהומה.

המשיכו קריאה

ללא עבודות בניה? אם כך, כיצד מתקינים את מדרגון הכיסא?

מדרגון הכיסא מוצמד למדרגות, לא לקירות. פירוש הדבר שאין נזק לקירות ורק מעט הפרעה לבית. אין צורך בהיתר בנייה ולא יהיה צורך לדאוג להרמת שטיחים.

לצפייה בסרטון


מה קורה במהלך התקנה של מדרגון כיסא?

ההתקנה עצמה אמורה להימשך כמה שעות בלבד. זהו תהליך מהיר שלא יגרום להפרעה מרובה מדי לך או לביתך.

אפשר להימצא בבית בעת ההתקנה, ואפשר אפילו לעקוב אחר הטכנאים המנוסים תוך כדי עבודתם. הדבר היחיד שיש להביא בחשבון הוא רגישות לאבק. אם קיימת רגישות לאבק, עדיף לא להימצא סמוך למדרגות, מאחר שנעשים קידוחים במסגרת תהליך ההתקנה. הכול מסתיים במהירות, ולפני שתספיק להגיד "מדרגון כיסא", שוב תהיה עצמאי בביתך.

הזמן הממוצע שדרוש להתקנת מדרגון כיסא הוא:

חמש שעות

וכשאנחנו מדברים על התקנה, אנחנו מבקשים להבהיר שאין זה רק פרויקט "עד מפתח". לפני שיעזבו, הטכנאים של אלקטרה תעמל יוודאו שאתה חש בטחון מלא בזמן השימוש במדרגון הכיסא שלך.

אנחנו לא "עושים חצי עבודה"

stannah Play

מה קורה לאחר ההתקנה של מדרגון כיסא?

כשהטכנאים של המפיצה מסיימים את ההתקנה, הם מחזירים את ביתך למצבו הקודם. אך עם יתרון אחד נוסף: העצמאות שלך.

scroll left button

scroll right button

איך אני צריך להתכונן להתקנה של מדרגון כיסא?

שהטכנאים מגיעים, כדאי שתבדוק אם ישנם מכשולים בגרם המדרגות. היועץ יציין דברים כמו אדני חלונות או מעקות בולטים, אבל אם יש לך עציצים או תמונות במקום שבו יותקן מדרגון הכיסא, כדאי שתסיר אותם בשביל לעזור לטכנאי.

אם אתה חושש שייגרם נזק לבית, אתה תמיד יכול לצלם את המדרגות לפני ההתקנה, אבל הטכנאים זהירים ותמיד מנקים אחריהם. אז ההבדל היחיד שתבחין בו הוא המדרגון כיסא החדש שלך.

הדרישה היחידה להתקנת מדרגון כיסא היא שקע סמוך לגרם המדרגות, שאליו אפשר לחבר את מדרגון הכיסא. מדרגון הכיסא מופעל באמצעות סוללות, אבל חיבורן לחשמל מוודא שהן תמיד יהיו בטעינה. אם יש הפסקת חשמל, המדרגון לא יתקע באמצע הדרך. הוא ימשיך לנוע וישמור על בטיחותך.

אנחנו רוצים להתקין את מדרגון הכיסא במהירות האפשרית, כדי לעזור לך להיפטר מהחרדה והפחד שמעוררות המדרגות ולעזור לך לשוב ולנוע.
בקשה להצעת מחיר חינם