מדוע נחוצה לך הערכת מצב לפני רכישת מדרגון כיסא?

משום שהמדרגון צריך להתאים לך ולמדרגות שלך.

מדרגון כיסא של Stannah מחזיק מעמד עשרות שנים, ואנחנו מייצרים אותו כך שיתאים לך ולמדרגות שלך. אנחנו נעזרים בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לחתוך את המסילה בדיוק של מילימטרים וכל מדרגון כיסא שלנו עומד בבדיקות איכות מחמירות. אנחנו מתמידים במחקר למציאת דרכים חדשות שיהפכו את מדרגון הכיסא שלך לבטוח ונוח יותר וקל יותר לשימוש.

הכרת האפשרויות

בעת רכישת מדרגון כיסא, חשוב למצוא את זה שיתאים לצרכיך. היועצים של המפיצה שלנו מיומנים בזיהוי המאפיינים הנחוצים ללקוחות ומציעים ייעוץ אישי חינם. לא מופעל עליך לחץ לקנות, אבל במקרה שהבחירה תהיה ב-Stannah, תוכלו לדעת בביטחון שכל המידע הוצג וכי הערכה הוגנת הובילה להכנת הצעת מחיר עבור מדרגון הכיסא המתאים ביותר.

הפרטים הקטנים הקשורים לביקור בבית

הדרך היחידה שבה יכול היועץ של אלקטרה תעמל לתת מידע מדויק ומותאם אישית היא באמצעות ביקור בביתך ובדיקת המדרגות. במהלך הביקור בבית, היועץ יוכל לראות מדוע הפכו המדרגות לבעיה וכיצד אפשר לסייע בהתגברות עליה. הוא ימדוד את המדרגות ויחליט אם אפשר להתקין עליהן מדרגון כיסא. אם אפשר אכן להתקין מדרגון כיסא, תוכלו לעבור לחלק המהנה הקשור להחלטה בדבר איזה מהמדרגונים יתאים לך.

התקשרו אל המפיצה שלנו, אלקטרה תעמל, כדי להזמין את סקר המדרגות. זהו הצעד הראשון בדרך להשגת מרגון הכיסא.

יעוץ מותאם אישית:

היועצים של המפיצה שלנו מיומנים בזיהוי המאפיינים הנחוצים ללקוחות ומציעים ייעוץ אישי חינם.

1. החלטה בדבר המסילה שתתאים לביתך

סוג המסילה תלוי בסוג המדרגות. אם ישנם עיקולים, פיתולים או סיבובים, יהיה צורך במסילה מתעקלת שתיוצר במיוחד כדי לעקוב אחר העיקולים של גרם המדרגות שלך. אם גרם המדרגות ישר, מייצרים מסילה ישרה שתתאים במדויק לאורכו של גרם המדרגות.

היועץ שמגיע אל ביתך מיומן ומסוגל להעריך במדויק אם מרגון כיסא יתאים לביתך וכיצד. המדידה המדויקת של המדרגות מקנה יתרונות רבים. אחד מהם נוגע לכך שהמסילה תתאים לגרם המדרגות במדויק. יתרון אחר הוא שאנחנו יכולים להכין דגם במפעל שלנו שהוא העתק מדויק של המדרגות שלך ובעל יחס ממדים זהה. באמצעות בניית הדגם, אנחנו מבטיחים:

 • שהמדרגון תואם בטרם יגיע אליך. אנחנו מרכיבים הכול ובודקים הכול בטרם יוצא המוצר מבית החרושת. באופן זה אנחנו יודעים שהטכנאים של המפיצה שלנו לא יתקלו בבעיה כשיגיע רגע התקנת מדרגון הכיסא. הדבר מקצר את התהליך כולו.
 • מדרגון הכיסא שנייצר יתאים באופן מושלם לביתך. אם המדרגון תואם באופן מושלם, כשמתקינים אותו הוא יעמוד בכל הדרישות של תקנות הבטיחות ותידרש עבורו תחזוקה מעטה יותר.

מדידת המדרגות במהלך הביקור בביתך תורמת גם לקיצור זמן ההמתנה. בעת הזמנת מדרגון הכיסא, המידות נשלחות ישירות למפעל שלנו ותהליך הייצור מתחיל מיד.

2. קביעה בנוגע לכיסא שעונה על צרכיך

מיד לאחר קבלת החלטה בנוגע למסילה, אפשר לבחור כיסא. הבחירה תלויה בדברים הבאים:

 • אם המדרגות צרות במיוחד;
 • כיצד רוצים שהכיסא יראה;
 • אילו מאפיינים יתאימו לצרכים הספציפיים שלך.

היועץ יציע הצעות שונות שיתבססו על הערכת התנועתיות שלך. ולכן עליו לפגוש אותך פנים אל פנים. עליו להעריך מה יתאים לך על אמות מדידה שונות; מה יגרום לך להרגיש ביטחון ונוחות בביתך.

לאחר בחירתם של המסילה ושל הכיסא, אפשר יהיה להתחיל לדמיין את החופש שיעניק לך מדרגון הכיסא לאחר שיותקן.

3. משחק באפשרויות

אפשר לשחק בדגמים ובצבעים ולהחליט מה יראה טוב בביתך. אפשר להחליט אם רוצים משען רחב יותר לכפות הרגלים, אם סביבול כוח יהפוך את חייך לקלים יותר ובאיזה צד של המדרגות יתקינו את מדרגון הכיסא.
בקשה להצעת מחיר חינם

כמה יעלה הכול?

רק לאחר מדידת המדרגות ודיון באפשרויות, יוכל היועץ לתת הצעת מחיר.

הצעת המחיר כוללת:

 • התקנה;
 • הביקור בביתך;
 • כיסא מדרגון המיוצר במיוחד עבורך;
 • אחריות מקיפה של שנתיים.

אנחנו לא מוסרים מחירים בטלפון, משום שהם לא יהיו מדויקים. אנחנו מעוניינים שיעמוד לרשותך המידע כולו לפני קבלת ההחלטה.

גורמים שיכולים להשפיע על מחירו של מדרגון הכיסא הם:

 • הכיסא שנבחר;
 • אורך המדרגות;
 • סוג המסילה הנחוץ: ישרה או מתעקלת
 • אם יש צורך במסילה נסוגה שמפסיקה חסימה (אם ישנה דלת בקצה העליון או התחתון של המדרגות);
 • אם יש רצון במאפיינים נוספים (כגון סביבול כוח שיעזור על היציאה מהמדרגון בקצה העליון או כפתור שיאפשר להעלות אוטומטית את משענת כפות הרגלים)

כל שנדרש הוא תיאום פגישה עם יועצי שירות הלקוחות של המפיצה והמידע בדבר מדרגון הכיסא המתאים לך ולמדרגות שלך יהיה בידיך. התקשרו כעת אל אלקטרה תעמל. החברה תשמח לתת מידע ויעוץ ללא התחייבות.