מדרגון כיסא ישר או מתעקל

איזה מהדגמים מתאים לך?

זה לא בהכרח מובן מאליו, לכן אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המדריך השימושי שלפניכם. ב-Stannah , אנחנו מייצרים גם מדרגוני כיסא מתעקלים וגם ישרים בהתאמה מלאה לך ולביתך. ההבדל הגדול ביותר בין שני הדגמים הוא המסילה.

המשיכו קריאה

מדרגון כיסא ישר זקוק למסילה ישרה, ובגרם מדרגות בעל עיקולים, כיפופים או מישורת יהיה צורך במסילה מתעקלת. כל גרם מדרגות שונה, ולכן צריך להתאים כל מדרגון כיסא לך ולצרכיך.

במהלך ביקור הבית, היועץ מטעם אלקטרה תעמל ימדוד בדייקנות את גרם המדרגות שלך ויעבור אתך על האפשרויות השונות. הדבר עשוי להיות יותר מורכב משנדמה, מאחר שעלינו לבחון פתחי דלתות, רדיאטורים, אדני חלון ומיקום הכיסא כאשר לא יהיה בשימוש.

אך אל דאגה. הכיסאות שלנו מתקפלים בצורה מסודרת וכמעט לא גוזלים מרחב.

ההבדל המשמעותי בין מדרגון הכיסא הישר לזה המתעקל הוא במסילה.

כדי לעקוף פינה, צריך מסילה שתתעקל בדיוק באותה הזווית שבה מתעקל גרם המדרגות, כדי ליצור התאמה מושלמת (וכך נגזל שטח קטן יותר מגרם המדרגות). בין שהמדרגות שלך מתעקלות, ספירליות או שיש להן מישורת במחצית הדרך למעלה, תזדקק למדרגון כיסא מתעקל שיישא אותך כל הדרך למעלה.

לעומת זאת, הדבר היחיד הנחוץ עבור מדרגון ישר הוא גרם מדרגות ישר, ללא עיקולים ועם מישורת בקצה העליון והתחתון, שיאפשרו ישיבה וקימה באופן בטיחותי.

בשני המקרים: מסילה מתעקלת או ישרה, המסילה נצמדת אל המדרגות ולא אל הקיר. החומר שממנו עשויות המדרגות לא משנה. מתכת, גבס או אריחים – נוכל להתקין את מדרגון הכיסא בצורה חזקה ויציבה, ללא צורך בעבודות בנייה מאסיביות. אנחנו רק קודחים כמה חורים קטנים כדי לצמיד את הרגלים אל המדרגות, והכול מוכן.

מדרגוני כיסא ישרים

מדרגות תלולות עשויות להיראות כבעיה בלתי פתירה. אבל, אנחנו שמחים לבשר, שמדרגון ישר יכול להשמיש מחדש את גרם המדרגות.

מדרגות ישרות הן כאלה שאין בהן עיקול או סיבוב או מישורת (פודסט) באמצע. אם יש רק גרם מדרגות אחד בבית, מדרגון כיסא ישר הוא בדיוק מה שנחוץ כדי להנגיש אותו מחדש. אנחנו רק צריכים לוודא שיש מרחב מספיק גדול במישורת למעלה ולמטה, שיאפשר להתיישב ולקום בבטיחות מהכיסא. היועצים מטעם המפיצה שלנו יסבירו לך את כל התהליך במהלך הביקור בבית. עד שהם יעזבו, לא יישאר לך ספק איזה מדרגון כיסא הוא המתאים ביותר.

המסילות הישרות שלנו דיסקרטיות וקומפקטיות. פירוש הדבר הוא שלאנשים יהיה מספיק מרחב להשתמש בנוחות במדרגות, ובעזרת מדרגון הכיסא גם אתה תוכל.

 ממה עשויות המסילות?

המסילות הישרות שלנו עשויות מאלומיניום ואפשר להזמין אותן בגימורים שונים, בהתאם לטעמך.

מדרגוני כיסא מתעקלים

בתים שונים זה מזה, וכך גם גרמי מדרגות. אם בגרם המדרגות שלך יש עיקול, היועצים מטעם אלקטרה תעמל חייבים למדוד אותו בדיוק. אם למדרגות שלך יש:

  • חצי מישורת (עם שני גרמי מדרגות שעולים במקביל);
  • צורת מניפה (שני גרמי מדרגות נמצאים בזווית קטנה מ-° 90 זה לזה);
  • רבע מישרות (שני גרמי מדרגות בזווית של °90 ביניהם);
  • צורה ספירלית.

כל עוד נוכל למדוד את זווית העיקול, נוכל להתאים את המדרגון.

מאחר שכל כיסא מדרגון מיוצר בהתאמה מושלמת לגרם המדרגות, יש לייצר את המסילה בהתאם. זה אומר שאולי תאלץ לחכות זמן ארוך יותר לייצור המדרגון ולהתקנתו. אך זוהי הדרך היחידה שבה נוכל לוודא שמדרגון הכיסא עונה במידה מושלמת על הצרכים שלך. ויש לזכור שמייצרים אותו במיוחד בשבילך.

היכן מייצרים את המסילות?

מרגע שהזמנת את המסילה המתעקלת וגרם המדרגות נמדד על ידי יועץ של אלקטרה תעמל, נשלח שרטוט של המדרגות אל המפעל של Stannah לייצור מסילות, ומהנדסי המפעל מתחילים לייצר את המסילה. הם רואים את שמך ואת ארץ מגוריך על התוכניות וכך יודעים בדיוק לאן פרי עמלם נשלח. הם יודעים שעבודתם עוזרת לשפר חיי אנשים ברחבי העולם, ולכן מייצרים כל מסילה באופן המשובח והבטיחותי ביותר.

אנחנו מייצרים את המסילות שלנו תוך מחשבה עליך. אנחנו יודעים שכמה שפחות נחלק את המסילה, כך הנסיעה תהיה חלקה יותר. פחות חיבורים, פחות חבטות, בטיחות רבה יותר.

 כיצד אפשר לדעת שמדרגון הכיסא יתאים לגרם המדרגות שלי?

לפני עזיבתו את המפעל, כל מדרגון כיסא נבדק כדי לוודא שיפעל ללא תקלות מהקצה העליון ועד לתחתית המדרגות וחזרה. כל אחד מחלקי המדרגון נמצא במעקב צמוד, והפגם הקטן ביותר מביא לכך שישלח חזרה אל המהנדסים לצורך תיקון. נבנה דגם של מדרגות בעל מידות זהות לאלו שלך. מדרגון הכיסא מורכב עליו, וכך, בטרם יגיע אל ביתך אנחנו יודעים שמידת ההתאמה של מדרגון הכיסא תהיה מושלמת.

 מה קורה אם המדרגות ארוכות מדי עבור מדרגון כיסא מתעקל?

המסילות המתעקלות שלנו יכולות להיות ארוכות בהרבה מאלה הישרות. המסילה הארוכה ביותר שייצרנו עד היום היא באורך של 72 מטרים, אבל זה לא אומר שלא נוכל לייצר מסילה אפילו ארוכה יותר.

גם אם מדובר במגורים במגדלור או בטירה, נוכל לייצר מדרגון כיסא שיתאים לביתך.

הדרך להחזיר לך את כל ביתך עוברת דרך שיחת טלפון, ותוך כדי המתנה, תוכלו לדמיין את החופש הממתין ממש מעבר לפינה. המרחק בינך ובינו הוא שלושה צעדים בלבד; שיחת טלפון לאלקטרה תעמל, והצעד הראשון כבר נעשה.

בקשה להצעת מחיר חינם