מגוון הציוד שלנו


מדרגון כיסא ישר
עבור גרם המדרגות הישר שלך

דרך מעשית ואלגנטית של תנועה בגרם המדרגות - מדרגון כיסא ישר ייקח אותך מעלה ומטה בקלות רבה.

בעזרת מדרגון הכיסא, המדרגות חוזרות לשמש חלק מהבית שאין צורך לחשוב עליו. אפשר לנוע בבטיחות ובעצמאות ולחזור להיות הבעלים של הבית.

התקשרו כעת 1-800-65-63-65

בקשת חוברת

בקשו חוברת עוד היום ובלי להתחייב.

 בקשת חוברת

לקבלה כעת

קבלו הצעת מחיר מידית

קבלו הצעת מחיר מידית

להשקיע בעתידך

מדרגון כיסא יכול להציע את האפשרות לזכות בחזרה בעצמאותך לטווח ארוך. מדרגוני הכיסא שלנו מתוכננים לעמידות של דורות. רכישת מדרגון כיסא פירושה השקעה בעתידך ובבחירה להישאר בביתך לפרק זמן ארוך יותר. פירושה גם שלוות נפש לאהוביך. שלוות נפש הנובעת מהידיעה ששהותך בבית בטוחה.

האם המדרגות שלי מתאימות להתקנת מדרגון כיסא ישר?

במרבית המקרים, התשובה היא כן. אנחנו יכולים להתקין מדרגון כיסא על כמעט כל גרם מדרגות ישר:

  • על אחד מצדי המדרגות, הצד המועדף עליך;
  • על גרמי המדרגות הארוכים ביותר, וכך המדרגות יחזרו להיות בשליטתך;
  • גם אם יש רדיאטור או דלת בקצה העליון או התחתון של המדרגות, המסילה המתקפלת שלנו תאפשר לנו להתאים את מדרגון הכיסא לביתך.

מעולם לא היה קל כל כך להרגיש בטוחים

הדברים שמבליטים את מדרגון הכיסא של Stannah הם המאפיינים החדשניים והעיצוב המודרני. פירוש הדבר שהוא מתאים עצמו לביתך ולצרכיך בדרך הקלה והנוחה ביותר.

בכל פעם שרוצים להשתמש במדרגון הכיסא, פשוט מורידים את הכיסא ואת הידיות כלפי מטה, ומשתמשים או בידית הידנית כדי להוריד את התמיכה ברגלים כלפי מטה או שמזמינים חיבור שמקשר בין התמיכה ברגלים לכיסא. באופן זה, הורדת הכיסא כלפי מטה, גורמת לתמיכת הרגלים לרדת אוטומטית מטה.

אם רוצים להוסיף לתחושת הביטחון, אפשר להוסיף למדרגון הכיסא סביבול: עם ההגעה לראש המדרגות, הכיסא יסתובב אוטומטית, ייעצר בניצב למישורת של המדרגות, יצור מחסום בינך ובין המדרגות, ימנע נפילה לאחור ויחזק את תחושת הביטחון שלך.

אנחנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון

נספק לכל כתובת בישראל מדרגון כיסא המיוצר בהתאם לתקנות החמורות ביותר בנושא גיהות ובטיחות. יש להתקשר אל המפיצה האמינה שלנו, אלקטרה תעמל, כדי להזמין מדרגון כיסא שייוצר בדיוק לפי צרכיך.

היתרונות של מדרגוני הכיסא שלנו

אנחנו מייצרים מדרגוני כיסא כבר יותר מ-40 שנה. נצלנו זמן זה כדי לשכלל את מדרגוני הכיסא שלנו וכדי להפוך אותם לבטיחותיים ולנוחים ביותר בשוק. הדברים הקטנים הם אלה שיוצרים את ההבדל.

ללא עבודת בניה וללא לכלוך

מדרגון הכיסא מותקן על גבי המדרגות, לא על גבי הקירות. פירוש הדבר בטיחות מרבית נזק מינימלי לביתך. וההתקנה מהירה.

מסילות צרות גוזלות הרבה פחות מקום

המסילות שלנו צרות יותר ממה שדמיינת לעצמך. רואים אותן בקושי על ה מדרגות, והן משאירות מרחב רב לשימוש במדרגות.

התקנה חלקה

לעתים קרובות אפשר להתקין מדרגון כיסא תוך פחות מיום. הטכנאים של המפיצה האמינה שלנו גם יוודאו את בקיאותך ואת תחושת הנוחות שלך בעת שימוש במדרגון. הם לא יעזבו את ביתך עד שיוודאו את שביעות רצונך.

התאמה מלאה לצרכיך

המסילה מתאימה למדרגות, אבל הכיסא מוכרח להתאים לצרכיך. אנחנו מתאימים פרטים קטנים שיגרמו להבדל רב בתחושת הנוחות שלך בביתך.

התאמה לביתך

בין שבילית כמה שנים או עשרות שנים בביתך, הפכת אותו לשלך. והדבר אפשרי גם ביחס למדרגון הכיסא, משום שאפשר לבחור בצבע ובריפוד המתאימים לך.

קל לאחסן

מדרגון הכיסא מתקפל בצורה חלקה ובדחיפה אחת. הכול מתקפל אוטומטית עם הכיסא. פירוש הדבר שאין צורך להתכופף כדי להרים את המשען לרגלים, והדבר מגדיל את הבטיחות.

scroll left button

scroll right button

בקשה להצעת מחיר חינם