מגוון הציוד שלנו


מדרגוני כיסא מחוץ למבנה
לבטיחות ונוחות גם באוויר הצח

מדרגוני כיסא לא מיועדים רק לתוך הבית. אנחנו רוצים להעניק לך עצמאות בכל מקום.

בין שהמדרגות המובילות אל דלת הכניסה, החוצה אל החצר האחורית, למטה אל החנייה או סביב אל הפאטיו, מדרגוני הכיסא החיצוניים מנגישים מחדש את המרחבים האהובים עליך.

התקשרו כעת 1-800-65-63-65

בקשת חוברת

בקשו חוברת עוד היום ובלי להתחייב.

 בקשת חוברת

לקבלה כעת

קבלו הצעת מחיר מידית

קבלו הצעת מחיר מידית

מהם היתרונות של מדרגון כיסא חיצוני?

אפשרות לצאת מהבית בביטחון ובידיעה שהנגישות קיימת גם בתוך הבית וגם מחוצה לו. אנחנו מייצרים מדרגוני כיסא כבר יותר מ-40 שנה, ולכן הספקנו לחדד את כישורינו. מוצר שאנחנו מתגאים בו במיוחד הוא מדרגון הכיסא החזק והעמיד המיועד לחוץ.

עיצוב עמיד

מכמה מדרגות לגרם מדרגות שלם, מדרגון כיסא המיועד לחוץ יכול להעניק לך את החופש להמשיך לעסוק בדברים אהובים. מדרגון הכיסא החיצוני משלב את מיטב המאפיינים של מדרגון הכיסא לפנים עם עמידות מעשית הנחוצה לצורך עמידה בתנאי מזג האוויר ומעניק חופש תנועה. הוא מעניק גישה לעולם שנמצא מחוץ לכותלי ביתך.

הנדסה אמינה

המהנדסים שלנו פתחו שיטות בדיקה שאין דומה להן. כל רכיב במדרגון הכיסא נבדק נגד 25,000 נסיעות הלוך וחזור. מדרגון הכיסא יעניק לך גישה לעולם שמחוץ לביתך במשך שנים רבות. מדרגון הכיסא החיצוני הוא השקעה בעתיד בריא, פעיל ונעדר מכשולים. המהנדסים שלנו מבטיחים את הבטיחות ואת הנוחות שלך בייצור מדרגוני כיסא לחוץ שהם:

  • עמידים בקור ובחום, פועלים כהלכה גם בטמפרטורות קיצוניות;
  • ההתקנה שלהם לא כרוכה בטרחה: המדרגון מותקן על המדרגות ולא על הקיר. אפשר להתקין את המדרגון בבטיחות ובמהירות על מדרגות שעשויות ממגוון חומרים;
  • אמינים: מדרגוני הכיסא של Stannah מצוידים בסוללות ולא נתקעים לעולם באמצע הדרך, גם לא בשעת הפסקת חשמל. הסוללות מוודאות שהמדרגון יישא אותך בבטחה;
  • קומפקטיים: הכיסא מתקפל באופן מסודר כשאינו בשימוש ולכן כמעט שאינו גוזל מקום. המסילה מותאמת בנוחות על קצות המדרגות לצורך דיסקרטיות מרבית והשתלבות עם הסביבה;
  • בטוחים. נוסף על עמידה בתקנות בטיחות בין-לאומיות, אפשר לנעול את מדרגון הכיסא החיצוני בעזרת מפתח. וכך ברור שאף אחד אחר לא משתמש בו. מדרגוני כיסא המיועדים לחוץ מצוידים בחיישנים לזיהוי מכשולים. אם משהו נמצא בדרכו, מדרגון הכיסא יעצור בעדינות ומיד.
scroll left button

scroll right button

בקשה להצעת מחיר חינם