רכישת כיסא מדרגות תשיב לך את עצמאותך

מדרגוני כיסא קלים להרכבה ולתפעול ומבטיחים עצמאות ובטיחות

לרבים מהאנשים המתקשים בתנועה, עליה וירידה במדרגות עשויות להיות מפחידות. הם עשויים ל]חוד מאיבוד שיווי משקל ומנפילה. משמעותם של קשיים פיזיים עשויה להיות שיוכלו להשתמש במדרגות רק בעזרתו של אדם אחר. הדבר הופך אותם לתלויים באחרים.

במקרים קיצוניים, ומספרם של אלה רב, מאחר שבני המשפחה לא יכולים להרשות לעצמם להפסיק לעבוד כדי לטפל באנשים אלה, הם מוצאים עצמם לכודים בקומה אחת של ביתם. בשל כך, הם עשויים לבלות זמן ניכר לכודים באותו החדר.

strairlift helps you regain your independence

מדרגון כיסא הוא הפתרון

ישנם גם מקרים שבהם אנשים בוחרים במגורים בני קומה אחת ומעבירים את חדר השינה שלהם לקומת הקרקע כדי שלא יצטרכו להשתמש במדרגות. מעבר לכך שפתרון זה מונע מהם את הנוחיות של חדר השינה, הוא עשוי לגרום להם לחוש שאבדו את פרטיותם, במיוחד אם הם מתגוררים עם אנשים נוספים.

מדרגון כיסא מעניק עצמאות. פירוש הדבר שלוות נפש גם למשתמשים וגם לבני המשפחה שלהם. פירוש הדבר גישה מלאה לכל הבית. העצמאות והביטחון שאותם חשבו שאבדו. גישה לכל קומה בבית בלי צורך בעזרה.

מדרגוני הכיסא של Stannah בטוחים

כל מדרגוני הכיסא שלנו מצוידים באמצעי בטיחות פסיביים ואקטיביים. באופן זה אנחנו מבטיחים את העצמאות ואת הבטיחות שלך. כל מדרגון כיסא מצויד בדברים הבאים:

  • חגורת בטיחות נגללת;
  • בקר מהירות להבטחת נסיעה בטוחה וחלקה במעלה או במורד המדרגות;
  • חיישנים: אם משהו חוסם את נתיב המדרגון, הוא יעצור בעדינות.

קל לתפעל את מדרגוני הכיסא של Stannah

נוסף על היותם בטיחותיים, קל לתפעל את מדרגוני הכיסא שלנו. הדבר נכון גם לגבי אנשים בעלי תנועתיות פחותה בגפיים העליונות שלהם. כל אחד מהמדרגונים שאנחנו מייצרים מצויד בשלט רחוק לצורך הזמנת הכיסא מקומה אחרת. לעולם לא תיכלאו שוב בקומה אחת.

בקרות השליטה על תנועת המדרגון לאחר שהתיישבת בו, קלות אף הן לתפעול. קל לדחוף את הבקרה הידנית הארגונומית בעזרת כל אחד מחלקי היד או שורש כף היד. לכן, גם במקרה של מפרקים כואבים, עדיין קל להשתמש בה.

מדרגוני הכיסא של Stannah נוחים

המושבים בדגם המיועד לפנים הבית מרופדים תמיד. פירוש הדבר הוא שיהיו תמיד נוחים לישיבה בכל פעם שרוצים להשתמש במדרגון הכיסא.

תחילת התנועה והעצירה של מדרגון הכיסא חלקה. זוהי תכונה חשובה ובייחוד עם אנשים שיש להם בעיות בגב. טלטולים עשויים להחמיר את הבעיה ולגרום לאי נוחות רבה. הבטחת נוחות הנסיעה במדרגון הכיסא לכל אחד היא בעלת חשיבות רבה.

בעזרתו של מדרגון כיסא, אפשר לזכות שוב בעצמאות. אין צורך להמתין עד שמישהו יוכל לעזור או להסתמך על אנשים אחרים. זוהי זכייה חוזרת בחופש גם עבורך וגם עבור היקרים לך.