מימון וסיוע לרכישת מדרגון כיסא

סיוע ומימון בישראל

רק אנשים מעטים יודעים שאפשר לקבל מימון שיעזור לרכישת מדרגון כיסא (ולעתים אף יכסה). אנחנו מבינים שהגשת בקשה למימון יכולה לגרום ללחץ, ולכן הכנו מידע שיעזור בבדיקת האפשרויות העומדות לרשותך.

יש להביא בחשבון שיש צורך לקבל אישור מראש למימון, לפני תחילת תהליך הרכישה.

לקבלת מידע נוסף על מענקים שאולי זמינים לך, יש ליצור קשר עם מרפא בעיסוק בקופת החולים. הכנו בכל זאת מידע בסיסי המפורט להלן. ייתכן שהוא מתאים בדיוק לצרכיך.

למידע כללי בנוגע לעלויות מדרגון כיסא, עיין במדריך שלנו למחירים של מדרגוני כיסא.


תוכניות למימון ולמענקים בישראל

אנשים שהלקות הפיזית שלהם הוכרה ע"י ביטוח לאומי יכולים להיות זכאים לסיוע ממשרד הבריאות וממשרד הבריאות. במקרה כזה, מרפא/ה בעיסוק מקופת החולים יכולים לסייע בהגשת בקשה לתוכניות מימון של משרד הבריאות ומשרד השיכון, להתאמת תנאי המגורים ולשיפור בתנאי המחיה באמצעות מתקן נגישות. לרוב הסיוע ניתן באמצעות הלוואה בתנאים נוחים לחלק מעלות המתקן (כמה תקבלו תלוי במצבכם הכלכלי). המרפא/ה בעיסוק יערוך ביקור בית ויבדוק את מצבך ואת צרכי הניידות שלך. כדי להיות זכאים למימון יש לעמוד בקריטריונים שונים מבחינה כלכלית וגופנית. לאחר שתיקבע הזכאות, תתבקש להגיש לפחות 2 הצעות מספקים שונים למתקן הנגישות הספציפי שעליו המליצו המרפא/ה בעיסוק. כמו כן, הבית חייב להיות רשום על שם המטופל אם הוא בוגר או על שם הוריו אם קטין.

גם משרד הביטחון עוסק במימון רכישת מתקני נגישות, במידה ואתה מוכר כנכה צה"ל או נפגע פעולות איבה. מומלץ לפנות לאנשי הקשר שלכם בארגונים השונים ולאגף שיקום נכים של משרד הביטחון לקבלת פרטים נוספים.
ניצולי שואה שלא הוכרו ככאלה יהיו זכאים למימון ממשרד הבריאות והשיכון דרך קופת החולים. מי שהוכר כנפגע פעולות הנאצים צריך לברר את זכאותו ברשות לזכויות ניצולי השואה.

אתם גם מוזמנים לפנות ליבואנית הרשמית שלנו, אלקטרה תעמל, ושם ינסו לעזור, להכווין ובמידת הצורך ייתנו הצעת מחיר אמינה וזריזה עבור הגורם המתאים.
* שימו לב לקישורים ששמתי. הקישור שמופיע בדף לא עובד.

בקשה להצעת מחיר חינם