האפשרויות השונות בבחירת מדרגון כיסא

כיצד לבחור את האפשרויות של מדרגון הכיסא המתאימות לביתך

נכתב על ידי Stannah בתאריך 09-01-2020

אילו אפשרויות נחוצות לך?

הכול תלוי בך. מרבית מדרגוני הכיסא שלנו מציעים אפשרויות נוספות. במהלך הביקור בבית, היועץ של המפיצה שלנו יסביר את כל האפשרויות ויציג מאפיינים שלדעתו מתאימים לך. לפניך כמה מהבחירות המוצעות.

מאפייני בטיחות

אפשרות לסביבול כוח

כל מדרגוני הכיסא של Stannah מסתובבים בראש המדרגות ובתחתיתן כדי שהנוסעים יוכלו לצאת בבטיחות. אבל אם סיבוב ידני של הכיסא קשה בשל תנועתיות מוגבלת, אנחנו מציעים סביבול כוח שיהפוך את הסיבוב לקל יותר. מנגנון זה מאפשר לנוסע לסובב את הכיסא הרחק מהמדרגות באמצעות המשך החזקה של ידית השליטה או שימוש בשלט רחוק. אפשר גם לסובב את הכיסא חזרה לעמדת נסיעה בעזרת שלט רחוק.

אפשרות למסילה נסוגה

עבור מדרגות ישרות, Stannah מציעה מסילה נסוגה שמתרוממת ויורדת אוטומטית בתאריך שהכיסא נוסע במעלה ובמורד המדרגות. זו אפשרות מצוינת במקרה שבו המסילה יכולה לשמש סיכון לנפילה בחלק התחתון של המדרגות, אם ישנה דלת בדרך. המסילה הנסוגה מאפשר הזמנת מדרגון הכיסא כשזקוקים לו וסילוקו מהדרך כשאינו בשימוש.

 

אפשרויות של חגורת בטיחות

חגורת הבטיחות הנסוגה הסטנדרטית המורכבת בכיסא Siena מתוכננת לשימוש קל ואפשר לשדרג אותה 'לחגורת בטיחות אימובילייזר' כך שהמדרגון לא יפעל עד לחגירת חגורת הבטיחות. חגורות הבטיחות האלכסוניות ואלה של חמש נקודות (לעיל) מעניקות ריסון נוסף באזור הכתפיים, ואם יש צורך, גם בין הרגלים. אנחנו גם מציעים חגורת בטיחות עם אבזם במרכז.

אפשרויות של ריפוד

מדרגוני הכיסא של Stannah מוצעים במגוון של אפשרויות ריפוד ושל צבעים להתאמה לביתך. אנחנו מבינים שחשוב שמדרגון הכיסא יהיה לא רק פונקציונלי אלא גם יתאים לעיצוב הבית. משום כך עיצבנו את הכיסאות כך שיראו טוב מעבר להיותם בטיחותיים ואמינים.

בחירה בשליטה ידנית

בקרת היד הסטנדרטית מעוצבת באופן ארגונומי וקל לשימוש גם לאנשים בעלי תנועתיות מוגבלת. אך חלק מהאנשים מעדיפים את סגנון 'ההגה' האנכי. שני סוגי השליטה מתאימים לשימושן של אצבעות של הסובלים מדלקת מפרקים. הכול הוא עניין של נוחות, ולכן אפשר לבחור את הדגם הנוח לך!

אפשרויות של רוחב כיסא

כיסא Siena מצויד בזרועות רחבות (תמונה מימין) כסטנדרט. כיסא צר אופציונלי (תמונה משמאל), מאפשר להתקין את הכיסא במדרגות שרוחבן רק כשבעים ס"מ. זוהי אפשרות מעולה עבור גרם מדרגות צר או עבור משתמשים נמוכים.

 

פרטים נוספים

מעוניינים ללמוד עוד על מלוא מגוון האפשרויות שקיימות במדרגוני כיסא? התקשרו אל המפיצה האמינה שלנו בישראל, אלקטרה תעמל. היועצים הידידותיים שלה יענו על שאלותיך, וכך תתאפשר בחירה מוצלחת עבורך. המידע ניתן חינם ואין צורך להתחייב לרכישה. התקשרו היום והתחילו את התהליך!

בקשה להצעת מחיר חינם