קיפול של מדרגון כיסא כדי שלא יעמוד בדרכך

מדרגון כיסא בעל מושב מתקפל, מדרך לרגלים ומשענות לזרועות הוא פתרון מושלם להשבת תנועתיות ועצמאות תוך שימוש מינימלי במרחב והשארת מרחב מדרגות פנוי.

נכתב על ידי Stannah בתאריך 11-12-2019

מודאגים שמא מדרגון הכיסא יעמוד בדרככם?

לעתים, אנשים נמנעים מרכישת מדרגון כיסא משום שהם סבורים שהוא יחסום את המדרגות. קרובי משפחה או חברים יבואו לבקר ומדרגון הכיסא יעמוד אולי בדרכם.

אין מקום לדאגה. מדרגוני הכיסא המתקפלים שלנו הם פתרונות תנועה חוסכי מקום שיבטיחו כי המדרגות יהיו זמינות לכל מי שרוצה לעלות בהן. המשען לכפות הרגלים, הזרועות והכיסא מתקפלים ותופסים מרחב קטן מאוד. מהמסילה למושב – כל אחד מחלקי מדרגון הכיסא המתקפל מחושבים באופן שיתאים בצורה מושלמת לביתך.

stannah stairlift on stairs

אם מבקשים שהמדרגות תהינה פנויות לחלוטין, אפשר להחנות את המדרגון מעבר לפינה. באופן זה גרם המדרגות כולו פנוי.

בין שהמדרגות ישרות או מתעקלות, המסילה תימצא תמיד קרוב ככל האפשר לקצה המדרגות. אנחנו יכולים להבטיח זאת משום שנציגיה של המפיצה שלנו מודדים במדויק את המדרגות לפני שאנחנו מתחילים בייצור המדרגון. באופן זה, אנחנו יכולים להיות בטוחים שתהיה התאמה מלאה. יתרונה של מסילה שמיוצרת בהתאמה אישית הוא שהיא תופסת פחות מרחב. הדבר נכון במיוחד במקרה של גרם מדרגות מתעקל. המסילה של Stannah תעטוף כל פינה ותשאיר מקום לטיפוס במדרגות.

מדרגון כיסא מתקפל לא מושך תשומת לב

מודאגים בנוגע לכך שמדרגון הכיסא יסב אל עצמו תשומת לב מרובה? שוב, אל תהיו.

מדרגוני הכיסא שלנו לא רק מתקפלים אלא גם מיוצרים בהתאמה אישית. פירוש הדבר שאפשר לבחור בעיצוב שיתאים בצורה הטובה ביותר לביתך. אפשר להפוך את המדרגון לדיסקרטי או בולט – יש לך שליטה מלאה על כך. אנחנו נתאים את מדרגון הכיסא בהתאם לרצונך ולצרכיך. מדובר בבחירה של צבעים לכיסא, סוגי אריג שונים וצבעים שונים של המסילה. אפשר בהחלט ליצור משהו שיהיה מקור לגאווה.

אם עדיין קיים בך חשש, שיחת טלפון אל אלקטרה תעמל או הזמנת חוברת המכילה תמונות של כל המדרגונים יסייעו. אנחנו יודעים ימצא המדרגון המתאים לביתך!