רכישת מדרגון כיסא זולה יותר ממעבר בית

נכתב על ידי Stannah בתאריך 11-12-2019

אם אין באפשרותך לעלות ולרדת במדרגות, ייתכן ששקלת מעבר לבית גיל הזהב או לדירה. ייתכן שאלה אף נראו כפתרונות הקלים ביותר.

מתי עברת לאחרונה בית? הזיכרון של כל מה שכרוך בכך טרי בזיכרונך? מיון של פריטים חשובים שאספת במשך שנים… והרבה הרבה חפצים. חפצים שאפילו לא זכרת את קיומם. הכנסת הכול לקופסאות. הזמנת מובילים. כל המשקל הכבד שיש להרים ולהזיז. וכל זה לפני שמתייחסים לטרחה במכירת הבית או מציאת מקום מגורים חדש שתואם את התקציב.

לא זו בלבד שמעבר עולה הרבה יותר ממדרגון כיסא; מדובר כאן במחיר הרגשי שמשלמים. זה מתיש. וזה עצוב. להשאיר מאחור את כל הזיכרונות שנאספו במהלך השנים.

זו הסיבה לכך שמדרגון כיסא הוא אפשרות מעולה. אפשר להישאר בבית האהוב, מוקפים בחפצים, בשכנים ובקהילה שאוהבים. ההישארות בבית שומרת על רמת הפעילות שלך בזכות הסביבה המוכרת. ובגלל השגרה המוכרת אף היא. מדרגון הכיסא יכול לשמור על כל אלה. הוא יכול לסייע לשמירה על הבית ולאפשרות להסתובב בבית בחופשיות.

מדרגון כיסא: הדרך היעילה ביותר לעלות ולרדת במדרגות

בחירה במדרגון כיסא של Stannah במקום במעבר בית היא בחירה חסכונית שתעזור לך להישאר בביתך האהוב. יעניק לך בחזרה את ביתך. יעניק לך בחזרה את עצמאותך. מעניק לך בחזרה את האנרגיה שלך.

רכישת מדרגון כיסא לא מחליפה את הצורך באימונים. פירושה שיש לך די אנרגיה עבור הדברים החשובים באמת. איזה אושר מסבה לך העלייה במדרגות? יש להשוות אנרגיה זו לאנרגיה מספקת ליציאה לבית קפה, חזרה הביתה ונסיעה חלקה וללא מאמץ במעלה המדרגות. אלי הדברים המשמחים קשורים יותר לפעילות. גינון? שחייה? ריקודים? אולי האנרגיה הנחסכת תאפשר התחלה של תחביב חדש? או שתהיה מספיק אנרגיה לבילוי עם אנשים שמחבבים? כל החלטה שתתקבל תהיה לבטח קשורה למשהו מעניין יותר מטיפוס במדרגות, וסביר להניח, גם בטיחותי יותר!

היתרונות הקשורים לרכישת מדרגון כיסא

קיימים יתרונות רבים בעת רכישת מדרגון כיסא. במיוחד כשמשווים אותה למעבר בית.

אין צורך בעבודת בניין בעת התקנת מדרגון הכיסא, ומאחר שהוא מותקן על גבי המדרגות ולא על גבי הקירות, אפשר להתקין אותו על כל סוג של חומר. מדרגות מעץ, בטון, לבנים, אריחים או מתכת – אפשר להתקין על כל אחד מהסוגים ותוך פרק זמן קצר.

איך רוכשים מדרגון כיסא?

המסע קצר וכולל שלושה שלבים בדרך להשגת החופש מחדש.

  1. יש להזמין עוד היום בדיקה של הבית ושל התנועתיות שלך. היועץ מטעם המפיצה שלנו ימדוד את המדרגות וישאל את השאלות הנכונות שנועדו לוודא התאמה מושלמת.
  2. עם סיום הבדיקה תינתן הצעת מחיר-ללא-תשלום הכוללת התקנה חינם ושנתיים אחריות.
  3. ותוך פרק זמן קצר, צוות ההתקנה יגיע כדי להתקין את המדרגון. ההתקנה נמשכת פחות מיום, והטכנאים מוודאים היכרות טובה עם המדרגון ואופן הפעלתו בטרם יעזבו את ביתך.

התקשרו עוד היום אל המפיצה שלנו בישראל, אלקטרה תעמל, והבית שלך יחזור לידיך תוך פרק זמן קצר.