מדרגוני כיסא לא דורשים שינויים במבנה הבית

פירוש הדבר שאין צורך בהיתר בנייה ובלאגן

אנשים רבים מופתעים מכך שאין צורך בעבודות בנייה בעת התקנה של מדרגון כיסא

מדוע לא?

משום שמתקינים מדרגוני כיסא על גבי המדרגות

אין צורך לשנות דבר בבית, מאחר שהמדרגון מותאם לקיים. המדידה של המדרגות נעשית בדיוק של מילימטרים. המסילה מתוכננת לחבוק את קצה המדרגות והיא תתפוס לא יותר מ-19 ס"מ מרוחב המדרגות (אף על פי שדבר זה עשוי להשתנות בעיקולים או אם ישנו מכשול).

אפשר להרכיב מדרגוני כיסא של Stannah על גבי כל סוגי החומרים

אם עשויות בטון, עץ או מתכת, לא צריך לשנות את המדרגות. הרגליות של המסילה הן היחידות שנצמדות לגרם המדרגות. כך, אם רוצים להוריד את המדרגון, כל שיישאר הוא חורים קטנטנים בחלק מהמדרגות, שקל לכסות אותם, גם אם החומר ממנו עשויות המדרגות הוא שיש קשה.

ביום ההתקנה של מדרגון הכיסא, ייתכן שייווצר מעט אבק בשל קדיחת החורים, אבל הטכנאים המנוסים שלנו תמיד מנקים לפני שהם עוזבים.

ההתקנה אורכת רק כמה שעות

לא יהיו אנשים שישוטטו בבית במשך ימים ארוכים. הטכנאים של אלקטרה תעמל יגיעו בזמן, יתקינו את מדרגון הכיסא, יוודאו שהבנתם איך לתפעל אותו ויצאו. ההתקנה של מדרגוני כיסא ישרים אורכת רק כמה שעות וזו של מדרגונים מתעקלים אורכת מחצית היום.

אנחנו עובדים עם תנאי השטח (או עוקפים אותם)

המדרגות שלך צרות מדי?

יש לנו מדרגוני כיסא שמעוצבים במיוחד עבור גרם מדרגות צר. מדרגון Siena מצויד בגב כיסא מעוגל שמאפשר ישיבה עמוקה יותר בכיסא. פירוש הדבר הוא שהברכיים לא יתקלו בדבר בדרך. אם אפשר לעמוד על המדרגות, רוב הסיכויים הם שאנחנו מסוגלים להתאים להן מדרגון כיסא.

הזמנת פגישה עם יועצי השיווק של אלקטרה תעמל מקרבת אותך צעד אחד נוסף אל תחושת החופש והעצמאות שמדרגון כיסא יכול להעניק.

בקשה לבדיקה בחינם של המדרגות