פרטים נוספים על העבודה המושקעת במדרגוני הכיסא של Stannah

משלב התכנון לשלב ההרכבה - פרטים נוספים על המסע של מדרגון הכיסא מתחילתו ועד לסיומו

נכתב על ידי Stannah בתאריך 09-01-2020

Meet the people behind your Stannah stairlift

תהליך הייצור של מוצרים עשוי לעתים קרובות להיות מפתיע למדי. זאת משום שאנשים לא חושבים בדרך כלל על מה שמתרחש מאחורי הקלעים של מותג, מוצר או שירות.

אנחנו מזמינים אותך להכיר אותנו טוב יותר הצעת הצצה אל המסע שעובר מדרגון הכיסא משלב התכנון לשלב ההרכבה. אפשר יהיה אז להיווכח ששיש במדרגון יותר ממה שנראה לעין.

הכישורים והכישרון של אנשי הצוות הם מרכיב חיוני בהצלחה שלנו. אנחנו ב-Stannah,מודעים לכך שהצלחנו להתקדם רק בזכות העובדים המצוינים שלנו. יחד, הדורות שעבדו עמנו במהלך 150 השנים האחרונות והאנשים העובדים ברחבי קבוצת Stannah כיום, הם עזרו לעצב את החברה. אנחנו מציעים סביבות עבודה בטוחות, קואופרטיביות וידידותיות, שמטפחות את תחושת הרווחה האישית ועבודת הצוות ובה בתאריך מקדמות את האתיקה העסקית שלנו. לכן, הציטוט שלהלן חשוב לחברה שלנו כיום, ממש כמו בתאריך שמייסד החברה שלנו כתב אותו במאה ה-19:.

'רכשו לעצמכם את ההרגל לעשות הכול באופן הטוב ביותר'ג'וזף סטנה

עסק משפחתי שנהנה מיותר מ-150 שנות ניסיון

Stannah family

משפחת סטאנה

ג'וזף סטנה ייסד את העסק המשפחתי לפני 150 שנים. הוא היה מהנדס יוצא דופן ששלח ידו בכל דבר: ממנופים ועגורנים עד ארגון אחסון ארגזים בקטרים ותכנון מעליות למכוניות. החברה מנוהלת כיום ע"י ג'ון, פטריק, ניק ואליסטר סטאנה, הנינים של ג'וזף. משום שאנחנו עדיין חברה משפחתית, הערכים שלנו הם מרכיב חיוני בחברה. מאחר שאיננו מחויבים לבעלי מניות, אנחנו יכולים לקבל החלטות בעצמנו ואנחנו רוצים שתדע שאתה הכי חשוב לנו.

בשביל זה אנחנו חברים גאים בכמה ארגונים סביב לעולם שמכירים ומתגמלים מסחר הוגן, מעל ומעבר לשירות לקוחות ולדירוג שמעניקים לקוחות.

תכנון מדרגון כיסא: מאחורי הקלעים

מאחורי הקלעים במפעל של Stannah, חוקרים, מהנדסים וטכנאים עסוקים במציאת הדרכים שבהן יוכלו לסייע לך להפיק את המרב ממדרגוני הכיסא שלנו. עבודתם לא מסתיימת לעולם משום שהם ממשיכים בחיפוש אחר דרכים להפוך את המדרגונים לבטוחים ולנוחים יותר.

Stannah stairlift factory

בית החרושת Stannah למדרגוני כיסא

אנחנו נהנים מהידיעה שתמיד נעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר ביותר. רק כך אנחנו מסוגלים לפעול. חשוב לנו לדעת שאדם חש בטוח ונינוח בביתו וכל שלב בתהליך הייצור שלנו נמצא תחת פיקוח צמוד כדי להשיג מטרה זו. במילותיו של מנהל חטיבת ההנדסה:

"ההיסטוריה של תכנון ב-Stannah עשירה ומלאת הישגים. מצטרף אליה שפע הידע שקיים בצוותים, במערכות ובכלים. היכולת להיעזר בידע זה היא יקרת ערך ומעודדת בעת קבלת החלטות. תפקידי להבטיח שלרשות צוות ההנדסה עומד כל מה שהם זקוקים לו כדי שיוכלו להציע רעיונות יצירתיים ומוצרים נהדרים. ביום אחד אני עשוי לבחון תהליכים עסקיים, טכנולוגיות של אב טיפוס ומתקנים, ולמחרת בפטנטים חדשים ואתגרים הנדסאים. הדבר מחייב אותי לגלות הבנה בתחומים מרובים ולעמוד בקשר עם הטכנולוגיות ודרכי החשיבה המעודכנות ביותר."

parts of your Stannah stairlift

אנחנו ב-Stannah, מייצרים את כל החלקים שמרכיבים את מדרגון הכיסא שלך

אנחנו שולטים באיכות בכך שהמהנדסים שלנו מייצרים את כל אחד מחלקי המדרגון במפעלים שלנו. באמצעות הפיקוח שלנו על התהליך כולו, אנחנו יכולים להיות לוודא שנעשה שימוש רק בחומרים ובנהלי העבודה הבטיחותיים והבטוחים ביותר.

Stannah produces all the parts of your stairlift

Stannah לא סומכת על צד שלישי, בכל הנוגע לייצור חלקים למדרגונים

אנחנו היצרנים. אנחנו לא סומכים על צדדים צד שלישי בכל הנוגע לייצור חלקים למדרגונים, ופירוש הדבר הוא שאנחנו בודקים בקפדנות כל מדרגון כיסא, כדי להבטיח שהוא עומד בתקני האיכות, הנוחות והבטיחות הגבוהים ביותר.

 

Stannah laser cutting machine

התוצאה היא מדרגון כיסא חזק ויציב שיעמוד במבחן הזמן וישרת אותך במשך שנים רבות.

ב-Stannah אנחנו נהנים מהחופש להשקיע בחדשנות. זה אומר שאם לאחד מהמהנדסים שלנו יש רעיון שלדעתו יתרום לבטיחות או לנוחות שלך, אנחנו חופשיים לבדוק אותו. רק נוהלי העבודה הטובים ביותר מיישומים בזמן שאנחנו מייצרים את המדרגון שלנו.

אנחנו נהנים מהידיעה שתמיד נעניק שירות ברמות הגבוהות ביותר. רק כך אנחנו מסוגלים לפעול. הידיעה שאדם חש בטוח ונינוח בביתו היא הכי חשובה לנו וכל שלב בתהליך הייצור שלנו נמצא תחת פיקוח צמוד כדי להבטיח מטרה זו. התקשרו אל נציגתנו בישראל, אלקטרה תעמל, כדי לברר פרטים נוספים על האופן שבו אנחנו מתאימים את מדרגון הכיסא לצרכים הייחודיים שלך.

Stannah engineering apprentice

מתלמד בהנדסת מדרגוני כיסא

ל-Stannah היסטוריה ארוכה גיוס מתלמדים. כ-300 מתוך מהנדסי המעליות שלנו, שעובדים ב-11 סניפי שירות בכל רחבי בריטניה, התחילו את עבודתם במסגרת תוכנית ההכשרה של Stannah.

מעצם היותנו עסק משפחתי, אנחנו יכולים לוודא שהתקנים שלנו מחמירים מאלו שמופיעים בתקן. זכינו באישור ISO בתחומים של איכות ניהול העסק וניהול בטיחות וגיהות. האיגוד הבריטי לשירותי בריאות מסחריים מוודא שהטיפול שלנו בלקוחות הוא מעל ומעבר לנדרש בחוק.

תכנון מסילה של מדרגון כיסא: מאחורי הקלעים

מרגע ההתחלה ועד לסיום, אנחנו מתכננים, מייצרים ומתקינים מסילה שתתאים באופן מושלם למדרגות שלך. בבעלותנו מפעל לייצור מסילות בסמוך למפעל לייצור מדרגוני כיסא, וכך אנחנו יכולים להתאים אישית את המדרגון למדרגות שלך ולצרכיך.

stairlift rail production

ייצור מסילות למדרגון כיסא ב-Stannah

אנחנו מהנדסים, אך מבינים שתחום ההתעניינות שלך רחב יותר מתחום המכניקה של מדרגון הכיסא. לכן אנחנו מקדישים זמן לתכנון המסילה כך שתתאים בצורה האידאלית למדרגות שלך. המסילה שבצילום עשויה להיראות גולמית, אבל תופתע לראות כמה אלגנטית היא תיראה על גבי המדרגות שלך, לאחר השלמתה. המסילה תחבוק כל עיקול צמוד ככל האפשר ותשאיר מרחב לאנשים שמשתמשים במדרגות.

אחד הדברים הבולטים במסילות המעוקלות של Stannah הוא כמה הן חלקות למראה, משום שהן מורכבות ממספר חלקים קטן ככל האפשר לצורך הובלה. פירוש הדבר שיש פחות נקודות חיבור במסילה, והנסיעה לאורכה, במעלה המדרגות, נטולת בעיות.

אנחנו מחפשים בקביעות דרכים לצמצמם את טביעת הרגל הסביבתית שלנו ומנצלים היטב את המשאבים היקרים שעומדים לרשותנו. ממחזור אבקת צבע, החלפת אריזות פוליסטירן באריזות קרטון וצמצום האשפה במשרדים שלנו, אנחנו ממשיכים לחפש דרכים להפוך את החברה שלנו לידידותית לסביבה ככל האפשר.

יועץ של Stannah יעניק לך מידע אמין בנוגע למדרגוני כיסא

A home visit from a Stannah mobility expert

תשומת לבנו ניתנת לא רק למוצרים שאנחנו מוכרים. אופן המכירה, האספקה והשירות חשובים בעינינו ובעיניך לא פחות.

מרגע יצירת הקשר עם הספק המורשה, נעשה כל שנוכל כדי לוודא שחווייתך בכל אחד משלבי הקנייה תצדיק את שמה הטוב של Stannah. אנחנו רוצים לוודא שהענקנו לך שירות איכותי מהרגע הראשון. הספקית המורשית שלנו בישראל נעזרת בצוות מיומן ובקיא במגוון המוצרים שלנו, והם ממתינים לשיחתך.

בשיחה הראשונה, יועץ שירות לקוחות ישאל כמה שאלות בנוגע לגרם המדרגות ולגבי הצרכים שלך, כדי להעריך מהי הדרך הטובה ביותר לעזור לך. אם יידרש מידע נוסף או הצעת מחיר, יועץ יוכל לבקר בביתך וכך להציע לך ייעוץ המותאם לך ולביתך.

תחילה, הוא יקיים שיחה כדי להבין את הרצונות ואת הצרכים שלך. אנחנו חושבים, למשל, על אותם ימים בהם דלקת הפרקים מציקה ולכן מוודאים שמדרגון הכיסא שלך יכלול חגורת בטיחות ארגונומית. היועץ יציע את מדרגון הכיסא המתאים מכול לצרכים הספציפיים שלך.

לאחר מכן, הוא ימדוד את גרם המדרגות, ויעריך מהו סוג המסילה הנחוצה ואת הצורך בעבודת הכנה (כגון התקנת שקע חשמל נוסף). לאחר מכן, יהיה ליועץ כל המידע בשביל לייעץ לך לגבי האפשרויות השונות ואתה תוכל לבחור במאפיינים נוספים או איזה סוג ריפוד מתאים לך.

רק לאחר מדידה מדויקת של גרם המדרגות ולאחר הפגישה פנים אל פנים יוכל היועץ המייצג את הספק שלנו לפרוס בפניך הצעת מחיר לא מחייבת אך מדויקת עבור הפתרון האידאלי עבורך. תעמוד לרשותך – בזמנך החופשי – האפשרות להחליט בנוגע להזמנה. ויש לזכור, הסכום המופיע בהצעה יהיה הסכום לתשלום, בלי תוספות חבויות.

מדרגון הכיסא מוכן ונמצא בדרכו אל ביתך.

במשך תהליך הייצור כולו אנחנו מקיימים סדרה של בקרות איכות, שבסיומן אנחנו בודקים כל מנשא של מדרגון כיסא לפני שהוא יוצא מהמפעל. כך אנחנו בטוחים שמדרגוני הכיסא שלנו עומדים בדרישות האיכות המחמירות ביותר.

ייצור מסילות למדרגון כיסא

אין דומה לנוהל הבדיקות שלנו. כל רכיב חשוב של כל מוצר נבדק נגד 25,000 עליות וירידות שהן שוות ערך לעשר שנות שימוש. נוסף על כך, אנחנו עורכים בדיקות במהלך תהליך הייצור כולו, גם כאשר העיצוב עבר את שלב הבדיקות ועבר לשלב הייצור. כל יחידה שאנחנו מייצרים נבדקת במלואה  בטרם תעזוב את המפעל. המסילות המעוקלות שלנו המיוצרות בהתאם לשרטוט של כל גרםשלנו מיוצרות בהתאם לשרטוט של כל גרם מדרגות ספציפי, נבדקות אף בנוגע לאיכות הנסיעה לפני שמאשרים אותן למשלוח.

Stannah delivers stairlifts around the world

התקנה של מדרגון כיסא: דרושות רק מספר שעות

ההתקנה עצמה אמורה להימשך כמה שעות בלבד. זהו תהליך מהיר שלא יגרום להפרעה מרובה לך או לביתך. כיצד? מדרגון הכיסא מוצמד למדרגות, לא לקירות. פירוש הדבר שאין נזק לקירות ורק מעט הפרעה לבית. אין צורך בהיתר בנייה ולא יהיה צורך לדאוג להרמת שטיחים.

אפשר להימצא בבית בעת ההתקנה, ואפשר אפילו לעקוב אחר הטכנאים הידידותיים תוך כדי עבודתם. יש מעט מאוד לכלוך, אך צוותי ההתקנה המומחים מנקים אחריהם ומשאירים את הבית נקי כפי שמצאו אותו.

Stannah stairlift installation

כחלק מההתקנה, יראו לך כיצד להשתמש במאפיינים השונים של המדרגון. חשוב מכול – הטכנאים יישארו עד אשר יירכש ביטחון במאת האחוזים בהפעלה של מדרגון הכיסא.

לאחר התקנת מדרגון הכיסא, תגלו במהרה:

כל שנדרש הוא להתקשר אל צוות היועצים של הספק שלנואפשר להתקשר או לבקש שיתקשרו, ותוך פרק זמן קצר אפשר יהיה לקבוע מועד לביצוע ההערכה

Stannah בעולם

יש סיבה לעובדה שיכולנו לשווק את העסק שלנו בכל רחבי העולם והתפרסנו ביותר מ-40 מדינות ובחמש יבשות: היא קשורה לעובדה שאנחנו גאים לספק מוצר מעולה.

Stannah מוכרת ברחבי העולם כחברה שמעניקה חופש, עצמאות ותחושה עמוקה של ביטחון לכל מי שיש לו קושי להתגבר על אתגרים שמציבות בפניו המדרגות בבית. בתוך הבית ומחוצה לו, מדרגוני כיסא של Stannah מותקנים ברחבי העולם במספר גדול מזה של כל מותג אחר.

מדי יום, אנחנו מגיעים אל יותר ויותר לקוחות, משפרים את איכות החיים שלהם ועוזרים להם להגדיל את עצמאותם. אנחנו גאים מאוד בתפקידנו כספק המוביל של מדרגוני כיסא ברחבי העולם, משום שמשמעות הדבר היא שאנחנו יכולים לסייע ליותר ויותר אנשים לחיות בבתיהם בתחושות של נוחות וביטחון.

ניסיון של יותר מ-150 שנים בתעשיית המעליות, הפכו אותנו לחברה שאפשר לסמוך עליה. אנחנו מספקים:

אנחנו גאים על כך שאנחנו חברה מובילה בקנה מידה עולמי שיש לה אתוס משפחתי. אנחנו מודעים לכך שפיתוח היכולות והכישורים של 1,700 העובדים שלנו חיוני להמשך ההצלחה שלנו. הגענו לאיזון מושלם – השגת הצלחה בין-לאומית בלי להתפשר על האידאלים שלנו. ואלה הופכים אותנו לחברה שמעולה לעבוד בה ומעולה לנהל עמה עסקים.