מה יכול מדרגון-כיסא לעשות עבורך ועבור היקרים לך?

מדרגון כיסא מעניק הרבה יותר מאשר השבת חופש התנועה

נכתב על ידי Stannah בתאריך 09-01-2020

מדרגון הכיסא של Stannah ישיב לך את תחושת העצמאות שחשבת שאיבדת. עצם הידיעה שאפשר להסתובב בבית בנוחות ובביטחון מלא תוריד משא מכתפיך. ולא רק מכתפיך אלא גם מכתפיהם של חברים ובני משפחה. הם יכולים להתרווח בהקלה ובידיעה שהמדרגות חזרו להיות בטוחות.

את מדרגוני הכיסא שלנו מייצרים אנשים שרוצים להיטיב את חייך, לענות על הצרכים שלך ולמלא את משאלותיך. מדרגון הכיסא מותאם לך כדי שיעניק לך תחושה מעולה בעת השימוש בו. הפרטים הקטנים הם אלה שמוסיפים יותר מכול לתחושת הנוחות שלך. אנחנו מקדישים זמן רב לצורך היכרות עמך ועם הצרכים שלך בטרם נתחיל לשקול מתן ייעוץ ביחס למדרגון הכיסא המושלם עבורך. בין שמדובר בהשפעות של הגיל או שהפרקים הכואבים גורמים לגרם המדרגות להפוך למכשול או שיש לך קשיי תנועה בפלג הגוף התחתון, אנחנו יכולים לעזור לך לחוש שוב בבית.

מדרגוני כיסא: מסייעים לאזרחים ותיקים בכל רחבי העולם

עם השנים, אנחנו מתחיל לחוש את השפעות הזקנה. שיווי המשקל שלנו נפגע ודלקת מפרקים או שיגרון יכולים אף הם להיות בעלי השפעות שליליות על חיינו. בטרם מבחינים בכך, המדרגות יכולות להפוך למכשול. שימוש בהם יכול להפוך מכאיב, מסוכן וכמעט בלתי אפשרי.

אנשים רבים חושבים שהמשך השימוש במדרגות יכול להיות בעל השפעות בריאותיות חיוביות. למרות 'שלהיות פעילים' הוא רעיון טוב באופן כללי, מאמץ העלייה במדרגות יכול לגרום לנזק מתמשך בברכיים. כל שימוש נוסף מגדיל את הנזק. התעקשות על עלייה במדרגות יכולה לגרום לתאונות, לנפילות ולפציעות.

אסור שביתך יהיה מקום מסוכן. ירידה במדרגות לצורך הכנת כוס תה לא צריכה להיות תהליך מעורר חרדה. והדבר נכון גם לגבי הליכה לישון. משמעותה של נפילה היא שהבית אינו בטוח כפי שהוא צריך להיות. אפשר להיפצע באופן חמור ולכך יכולה להיות השפעה ארוכת טווח על התוכניות להישאר בבית האהוב.

יתרונות נוספים של מדרגון כיסא שייתכן שלא שקלת

הצטרפו אל יותר מ-750,000 אנשים ברחבי העולם שהשליטה על ביתם חזרה לידיהם מהרגע שרכשו מדרגון כיסא של Stannah. התקשרו אל המפיצה האמינה שלנו בישראל, אלקטרה תעמל וגלו כיצד מדרגון הכיסא יקל על חייכם.

בקשה להצעת מחיר חינם